Son dakika... Belediye otobüsünde yaşam mücadelesi

Maraş Caddesi üzerinde seyir halinde olan bir belediye otobüsünde yaşadığı rahatsızlık sebebi ile fenalaşan bir vatandaş  korku dolu anlar yaşattı. Edinilen bilgilere göre 66 yaşındaki Mahmut isimli vatandaş daha önceden de kalp rahatsızlığı ile ilgili problemler yaşayarak çeşitli tedaviler görmüş. Bugün ise seyir halinde olan otobüste kalp krizi geçirildiği öğrenilen vatandaş belediye otobüsü şoförünün 112 ekipleri ile zamanında iletişime geçmesi sayesinde hayata tutundu. 

Son dakika... Belediye otobüsünde yaşam mücadelesi

ŞEHRİVAN HABER MERKEZİ- Maraş Caddesi üzerinde seyir halinde olan bir belediye otobüsünde yaşadığı rahatsızlık sebebi ile fenalaşan bir vatandaş  korku dolu anlar yaşattı. Edinilen bilgilere göre 66 yaşındaki Mahmut isimli vatandaş daha önceden de kalp rahatsızlığı ile ilgili problemler yaşayarak çeşitli tedaviler görmüş. Bugün ise seyir halinde olan otobüste kalp krizi geçirildiği öğrenilen vatandaş belediye otobüsü şoförünün 112 ekipleri ile zamanında iletişime geçmesi sayesinde hayata tutundu. 

66 yaşındaki vatandaşın yolcular tarafından rahatsızlık yaşadığı farkedilince belediye otobüsü şoförü Eski Araştırma hastanesi kavşağında bulunan Dursun Odabaş Tıp Merkezi Ek Hizmet Binası'na hareket etti. Burada kısa süreli bir beklemenin ardından olay yerine gelen 112 ekipleri 66 yaşındaki vatandaşa gereken müdahaleyi yaparak Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk etti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER