banner175

Son dakika: İstanbul'da deprem meydana geldi

Son dakika haberi: İstanbul'da deprem meydana geldi. 10 saniye süren depremle ilgili Kandilli Rasathanesi ve AFAD'dan açıklamalar peş peşe geldi. Kandilli'nin 4,2 olarak belirlediği depremin büyüklüğünü AFAD da 4,2 olarak bildirdi. İstanbul Valiliği: "Deprem kaynaklı herhangi bir olumsuzluk şu ana kadar bildirilmemiştir." açıklamasında bulundu.

Son dakika: İstanbul'da deprem meydana geldi

SON DAKİKAİstanbul'un birçok ilçesinden hissedilen bir deprem meydana geldi. Marmara açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğüyle ilgili AFAD ve Kandilli'den açıklamalar peş peşe geldi.

Silivri açıklarında meydana gelen depremin son dakika bilgisine göre 4,3 şiddetinde olduğu bildirildi. Deprem yerin 16.0km derinliğinde meydana geldi.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği: "Deprem kaynaklı herhangi bir olumsuzluk şu ana kadar bildirilmemiştir." açıklamasında bulundu.

KANDİLLİ DEN SON DAKİKA DEPREM AÇIKLAMASI

Kandilli Rasathanesi Marmara Denizi'nde meydana gelen depremin büyüklüğünü 4,2 olarak belirledi. 

Son depremler son dakika: Marmara açıklarında İstanbul'da da hissedilen bir deprem meydana geldi

AFAD'DAN SON DAKİKA DEPREM AÇIKLAMASI

AFAD yapılan son dakika açıklamasına göre deprem Marmaraereğlisi açıklarında meydana geldi. İstanbul'daki son depremin büyüklüğünü ise 4,2 olarak duyurdu. AFAD'dan yapılan açıklamada "Marmara Denizi'nde saat 16.38'de merkez üssü Marmaraereğlisi'nin 18 kilometre açığı olan 4.2 büyüklüğünde deprem kaydedildi." denildi

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 17:06
YORUM EKLE