Son dakika: Vatandaşın kredi kartı borcu da yapılandırılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenlere Ziraat Bankası'ndan kredi verileceğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza, Ziraat Bankası aracılığıyla, kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanacak. Hangi banka olursa olsun, Buradan alınan krediyle borçlar kapanacak. Aylık gelirine uygun şekilde bu borcunu ödeyecek" dedi.

Son dakika: Vatandaşın kredi kartı borcu da yapılandırılacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlara da imkan sağlanacağını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenlere Ziraat Bankası'ndan kredi verileceğini duyurdu.

'TEK ÇATIDA TOPLANACAK'

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza, Ziraat Bankası aracılığıyla, kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanacak. Hangi banka olursa olsun, buradan alınan krediyle borçlar kapanacak. Aylık gelirine uygun şekilde bu borcunu ödeyecek" dedi.

ESNAF VE SANATKARA 22 MİLYAR LİRALIK KREDİ

Hazine destekli esnaf kredileri bakiyesinin 2018’de 31,1 milyar liraya yükseldiğini, esnafa desteğin  202 kat arttığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Halkbank'ın da  esnaf ve sanatkarların işletme giderleri karşılamak üzere 22 milyar liralık kredi kullandıracağını açıkladı.


SİGORTA PRİM TEŞVİKİ 5 PUANA ÇIKIYOR

Erdoğan, sigorta prim teşviki kapsamında 500 ve üzeri işçi çalıştıranlara 3 puan desteğinin 5 puana çıkarılacağını açıkladı.

2.5 MİLYON HANEDE 80 LİRALIK ELEKTRİK FATURASINI DEVLET KARŞILAYACAK

Ekonomideki her yeni göstergenin gelişme finansal saldırıların etkisinin ortadan kalkmaya başladığını gösterdiğini kaydeden Erdoğan "Bir taraftan tüm göstergelerde pozitif gelişmeler sağlanırken, her güzel gelişmeyi müjde olarak yansıtacağız. Bir dizi müjdeyi daha paylaşmak istiyorum. Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 kw/saat elektrik tüketimini devlet olarak biz üstleniyoruz. Bu kapsamda 2,5 milyon üzeri hanede 80 liralık elektrik faturasını devlet karşılayacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 17:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
hospital
hospital - 2 yıl Önce

acilen sadece 2 böbrek vericiye ihtiyacımız var.
Her böbrek bağışçısı 500.000,00 USD alacak, aşağıdaki hastane bağlantısını tıklayın ve şimdi bize ulaşın
www.skylinehealthinc.com/
e-posta: dr.hosaynkhaleeli.md@gmail.com

Alexander Andrew
Alexander Andrew - 1 yıl Önce

Merhaba,

Bir yatırımcıya ihtiyacınız var mı? İşletmenize başlamak için bir krediye mi yoksa kişisel bir krediye mi ihtiyacınız var? Şirketlere ve bireye% 3 faiz oranı ile iş ve kişisel kredi / kredi sağlama kapasitesine sahibiz. Yatırımcılarımız aynı zamanda projeleri finanse ediyor. Daha fazla bilgi için E-posta ile iletişim kurun: avantcworld@gmail.com

whatsapp: +13219993670
https://avantinc.webnode.com
sadece ciddi insanlar için
içtenlikle
Alexander Avant Kredisi

Garantili kredi teklifi

Mr Fredrick
Mr Fredrick - 1 yıl Önce

Benim adım Bay Fredrick Peterson. Özel ve tüzel kişilere kredi veren özel bir borç vericiyim. Çok fazla banka tarafından geri çevrildiniz mi? İşinizi kurmak için finansmana ihtiyacınız var mı? İşinizi büyütmek için finansmana ihtiyacınız var mı? Yoksa kişisel bir krediye mi ihtiyacınız var? Kredim kişiselden işletme kredisine kadar uzanıyor. Faiz oranım% 2 çok uygun ve kredi işlemlerimiz de çok hızlı. Finansal sorunlarınızı çözüme kavuşturmaya gerçekten hazırsanız, O zaman daha fazla araştırma yapmayın ve bugün bir kredi başvurusunda bulunun. Eğer ilgileniyorsanız, bugün bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: (fredrickpetersonloan@gmail.com). Saygılarımla. Bay Fredrick Peterson

MARY MASON
MARY MASON - 12 ay Önce

Sky Wealth kredisi Firma,% 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz.

İyi günler efendim

Biz özel bir şirketiz ve düşük faiz oranları ile kredi sunarken, kredinin miktarının 100 milyon kredinin iş geliştirme için 1.000 Euro kredinin hükümleri arasında olduğunu belirliyoruz: kenar / iş genişletme rekabet gücü

(Whatsapp Numarası: +79652625435)

Çeşitli krediler sunuyoruz

* Kişisel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
* Ticari Krediler (güvenli ve teminatsız)
* Konsolidasyon Kredisi

Ön ödeme yok

Bu reklamı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize bugün e-posta gönderin

skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com

Bayan Mary Mason.

Helen Benjamin
Helen Benjamin - 10 ay Önce

IMMACULATE LOAN PROVIDERS LIMITED

Résolvez votre problème financier dans les 24 heures.

Êtes-vous un salarié ou un propriétaire d'entreprise? Obtenez de 1000 Euro - 200,000, 000 Euro Loan dans les 24 heures

La solution d'argent simple.

Pour plus de renseignements, contactez-nous à: immaculateloanprovidersltd@gmail.com

PDG: Mme Benjamine

ou visitez notre succursale: Level 29, Tiffany Tower, Jumeirah Lakes Towers Dubai. Émirats arabes unis

Contactez-nous à: immaculateloanprovidersltd@gmail.com

Merci

Helen Benjamin
Helen Benjamin - 10 ay Önce

IMMACULATE LOAN PROVIDERS LIMITED

Résolvez votre problème financier dans les 24 heures.

Êtes-vous un salarié ou un propriétaire d'entreprise? Obtenez de 1000 Euro - 200,000, 000 Euro Loan dans les 24 heures

La solution d'argent simple.

Pour plus de renseignements, contactez-nous à: immaculateloanprovidersltd@gmail.com

PDG: Mme Benjamine

ou visitez notre succursale: Level 29, Tiffany Tower, Jumeirah Lakes Towers Dubai. Émirats arabes unis

Contactez-nous à: immaculateloanprovidersltd@gmail.com

Merci

Adrian Bayford
Adrian Bayford - 10 ay Önce

İyi günler

Her amaç için bir krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorun mu yaşıyorsunuz? Bridge Finance, müşterilere uygun bir faiz oranı ile finansal hizmetler sunmayı garanti eder. Kredilerimiz kolay ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. % 2 faiz oranıyla herhangi bir krediyi bütçenize uygun hale getirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki ayrıntılarla bize ulaşın (adrianbay0008@gmail.com)

Derek Douglas  OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.sehrivangazetesi.com/guncel/son-dakika-vatandasin-kredi-karti-borcu-da-yapilandirilacak-h55391.html  Şehrivan Gazetesi
Derek Douglas OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.sehrivangazetesi.com/guncel/son-dakika-vatandasin-kredi-karti-borcu-da-yapilandirilacak-h55391.html Şehrivan Gazetesi - 10 ay Önce

Merhaba,

Memnuniyetiniz için rahat bir krediye mi ihtiyacınız var? Yerli ve yabancı borçlulara% 3'lük uygun faizli kredi sunuyoruz. Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, birlikte çalışıyoruz. en fazla 2 ila 50 yıl arasında uzun vadeli kredi veriyoruz.

Borç ödemek, bir iş kurmak veya başka bir nedenle doğrudan, kolay ve uygun fiyatlı bir krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse, kredi talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu teklif ciddi insanlar içindir.

İlgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin: E-posta: easyloanfirm2020@gmail.comSertifikamız var,
güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

Saygılarımla,
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com