banner175

Tanış seçim startını teşkilatıyla verdi

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’nin Gürpınar Belediye Başkan Adayı olan Hayrullah Tanış seçim çalışmalarının startını teşkilatıyla bir araya geldiği kahvaltıda verdi.

Tanış seçim startını teşkilatıyla verdi

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’nin Gürpınar Belediye Başkan Adayı olan Hayrullah Tanış seçim çalışmalarının startını teşkilatıyla bir araya geldiği kahvaltıda verdi. 19 Ocak Cumartesi günü Ak Parti’nin Van aday tanıtım toplantısında ismi açıklanarak Gürpınar Belediyesi Başkan Adayı olan Hayrullah Tanış Gürpınar Öğretmen Evinde teşkilatıyla kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya Ak Parti Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş, Ak Parti Kadın Kolları, Yönetim ve Ak Parti Gençlik Kolları yönetimi katıldı. Tanış, Gürpınar’ı Ak Belediyecilikle tanıştırmak istediklerini söyleyerek, “bu seçime ideolojik olarak bakmamamız gerekiyor. Yerel seçimlerde görüş ne olursa olsun hizmet temelli düşünüp ona göre oy kullanılmalıdır. Gürpınar’ı Ak Belediyecilikle tanıştırıp iktidarın gücünü de alarak güzelleştirmek istiyoruz. Halkımıza çağrımdır gelin oyunumuzu kendimize verelim, gelin belediyeyi beraber yönetelim. İdeolojiye değil hizmete oy verin. Yerel seçimlerde ideolojik düşünmemek gerek. Yerelde hizmete dayalı bir yönetim talep etmek gerek. Bizde bu talebe cevap vermek için burdayız.  Hizmet için buradayız. Artık Gürpınar’ımızı iktidarın nimetlerinden faydalanmasının zamanı geldi. Bunun içinde gelin hep birlikte iktidarın nimetlerini de arkamıza alarak beraber yönetelim. Biz tüm Gürpınar’ın duasını,  desteğini istiyoruz.”dedi. Eleştirilere açık olduğunu belirten Tanış, eleştirilerin kendilerini var ettiğini söyledi.

Ak Parti Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş’ta Biz burda bir araya gelip seçim stratejilerimiz hakkında istişarede bulunmak için toplandık. Bir olmak, diri olmak için hep birlikte çalışacağız ve Gürpınar’ı Ak Belediyecilikle tanıştıracağız ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 21:14
YORUM EKLE