Vali Bilmez’den ilk atama VASKİ’ye

Bugün sabah saatlerinde Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak göreve başlayan Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ilk atmasını Van Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü’ne yaptı. İlk olarak VASKİ’de bir değişime giden Vali Bilmez daha önce Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini icra etmiş olan araştırma görevlisi Ülker Cem Kaplan’ı VASKİ genel müdürü olarak belirledi. 

Vali Bilmez’den ilk atama VASKİ’ye

ŞEHRİVAN HABER-  Bugün sabah saatlerinde Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak göreve başlayan Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ilk atmasını Van Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü’ne yaptı. İlk olarak VASKİ’de bir değişime giden Vali Bilmez daha önce Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini icra etmiş olan araştırma görevlisi Ülker Cem Kaplan’ı VASKİ genel müdürü olarak belirledi. 

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde uzun yıllar araştırma görevlisi olarak görev yapan Ülker Cem Kaplan daha önce de Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak hizmet vermişti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER