Van Büyükşehir Belediyesi hizmetlerle ilgili memnuniyeti halka soracak

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEMNUNİYET ANKETİ YAPIYOR

Van Büyükşehir Belediyesi hizmetlerle ilgili memnuniyeti halka soracak

Büyükşehir Belediyesi vermiş olduğu hizmetlerin memnuniyet derecesini ölçmek için anket çalışması başlattı.

Van Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Strateji Geliştirme ve Planlama Müdürlüğü, hizmetlere ilişkin şikâyetlerin etkin ve kalıcı yöntemlerle çözüme kavuşturulması amacıyla belediyenin resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlara ve personele yönelik anket yapıldığını açıkladı.  www.van.bel.tr adresine girerek ankete katılan vatandaşlar yaşı, eğitim durumu, işi ve cinsiyeti bölümlerini doldurduktan sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen sosyal, kültürel, şehircilik hizmetleri, toplum sağlığı, personel ilgisi gibi soruları; çok kötü, kötü, orta, iyi, çok iyi, şeklinde cevaplayarak, puan verildiği belirtilirken “Gerektiğinde yöneticilere ulaşabiliyor musunuz?” sorusunun da yer aldığı ankette, ziyaretçiler Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapılmasını istediği 3 önemli konuyu da yöneticilere aktarıyor.

Vatandaşa daha kaliteli hizmet sunabilmek için belediye çalışanları için de aynı portal üzerinden ayrı bir anket hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarının fikir ve önerilerini de dinliyor. Yöneticilerin çalışanlara yönelik yaklaşımı, belediyenin sahip olduğu makine ve teçhizatın yeterliliği, vatandaşa sunulan hizmetlerin yeterliliği gibi soruları cevaplayan belediye çalışanları buna göre anketi puanlıyor.

Yapılan anket sonuçları bir ayın ardından Eşbaşkanlar tarafından ele alınacak.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 10:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner
Soner - 1 yıl Önce

Hiç hizmet yapmışmıki memnun olalım bunlardan bir cacık olmaz

Çağdaş standartlarda çalıskan belediyecilik istiyoruz.
Çağdaş standartlarda çalıskan belediyecilik istiyoruz. - 1 yıl Önce

Büyükşehir ve üç merkez ilçe belediyesi de geçmiş yılları aratıyor.ipekyolu belediyesi başarısız ama en başarısızı edremit belediyesi. Yazın saz çalıp kışın hayal tüccarlığı yapacaklar galiba. Bu başkanları, daire başkanlarını ve ekiplerini on günlüğüne ülkenin çalışkan il ve ilçe belediyelerine götürmek lazım. Bakın elin oğlu ilçesine, iline neler yapıyor. Bizimkiler yolu sulamayı belediyecilik sanıyor. Otogar yok, trafik keşmekeş, parklar çok çok az, kaldırım ve yollar işgal altında, mahalleler kirli ve düzensiz, kanal ve dereler lağım kokuyor, mesire yerleri sahipsiz, şehrin anahtarları semaverci ve satıcılara teslim edilmiş, temizlik yok, denetim yok, tarihi ve doğal mekanlar bakımsız ve sahipsiz, hizmet ve yatırımlar yok. Gölle iç içe ama gölden yararlanamayan bir şehiriz, acık ve kapalı otoparklar yok. Bütün cadde ve sokaklar düzensiz ve denetimsiz otopark olmuş. Sanat sokağı denilen sokak sigaracılar sokağı olmuş. Dileyen dilediği cadde ve kaldırım kapatıp tezgah açıyor. Mevcut parkların hali içler acısı. Büyükşehir demeye bin şahit isteyen düzensiz bir Van var ortada.

Vanlı békar
Vanlı békar - 1 yıl Önce

Ben memnun değilim çünkü hala belediyeyi kayyum zihniyeti ile çalışıyor
Hdp başkanları hani işçileri işe geri dönüşü sağlayacaktınız herşey hizmet değil işçi emekçinin hakkını veren başkan istiyoruz

Murat aktan
Murat aktan - 1 yıl Önce

Ne hizmeti cahil kökeni oy verse şehrin hali bu olur cahil ne anlar hizmete

halill 65
halill 65 - 1 yıl Önce

hallk ekmek neden yok insanlar ekmek alamıyor birde hizmet diyorsunuz ???

Murat atakan
Murat atakan - 1 yıl Önce

Başkan temizlik diye bir şey yok anda kar hastanesinin çevresinde pislikte gecikmiyor eski de temizlenirdi şimdi yok