Van'da kan donduran olay... Kaldırımda donarak can verdi

İpekyolu İlçesi’ne bağlı Vali Mithatbey Mahallesi’nde M.D. (34) adlı şahıs kaldırımda soğuktan donarak hayatını kaybetti.

Van'da kan donduran olay...  Kaldırımda donarak can verdi

ŞEHRİVAN HABER: İpekyolu İlçesi’ne bağlı Vali Mithatbey Mahallesi’nde M.D. (34) adlı şahıs kaldırımda soğuktan donarak hayatını kaybetti.

Amerikanın Sesi’nin haberine göre; İpekyolu İlçesi’ne bağlı Vali Mithatbey Mahallesi’nde M.D. (34) adlı şahıs kaldırımda uyuya kalarak hayatını kaybetti. Olay, İpekyolu İlçesi’ne bağlı Vali Mithatbey Mahallesi’nde yaşandı. Kent merkezinde katı atık toplayarak geçimini sağlayan M.D. (34) adlı şahıs, atık topladıktan sonra gece ateş yakarak ısınmaya çalıştığı kaldırımda soğuktan dolayı hayatını kaybettiği belirtildi. M.D.’nin cansız bedenini sokaktan geçen mahalleliler gördü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ve kolluk kuvvetleri M.D.’nin cenazesini olay yerinde kaldırırken, olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kim bilir daha ne trajediler vardır yanıbaşımızda.
Kim bilir daha ne trajediler vardır yanıbaşımızda. - 6 ay Önce

Bu şehirde ailesine bakan genç bir İNSAN atık toplayıp geçimini sağlamaya çalışırken donarak hayatını kaybediyor. Ne kadar acı. Yetkilisi, vatandaşı herkes, hepimiz vicdanımıza bir şey söylemeliyiz. Sadece bir haber değil bu. Bir acı, bir trajedi, bir âh, bir vebal ve hepimizin unutmaması gereken ve utanmamız gereken elim bir olay. Ailesine sabır ve metanet diliyorum. Bari ailesine düzgün bir ev, ailesinden birine sürekli bir iş verilsin. Yaşarken sana merhamet etmedik, Allah sana rahmet eylesin. Toplum olarak utanıyoruz, senden özür diliyoruz.

Mira er
Mira er @Kim bilir daha ne trajediler vardır yanıbaşımızda - 6 ay Önce

Ve iki çocuğu da var

Yavuz aslan
Yavuz aslan - 6 ay Önce

Devlet,valilik,belediyeler niye kimsesizler için bina yapmıyor?Hatvan barınağı yapılıyor ama insan barınağı neden yapılmıyor?Spor salonları,boş resmi kurum binaları kullanılabilir kış zamanı,Belediye başkanı biraz çaba gayret lütfen!

Ali
Ali - 6 ay Önce

Hayvanlara verılelen değer ınsanlara verilmiş olsaydı bu yasanmazdı

tuşbalı
tuşbalı - 6 ay Önce

afgan lıya yer var suruye liye yer barınak var ama ailesi için çop toplayarak geçindiren vatandaşa yok