banner166

Van eski Valisi Karaloğlu yılın Valisi seçildi!

2009-2013 yılları arasında Van'da görev yapan ve Van'ın unutulmazları arasına girecek bir yönetim anlayışı ve iz bırakan işlere imza atmasıyla hatırlanan Karaloğlu yılın Valisi seçildi.

Van eski Valisi Karaloğlu yılın Valisi seçildi!

ŞEHRİVAN HABERVan’dan, ‘kuşların, balıkların, çiçeklerin de valisi’ olarak uğurlanan ve Van'ın tarihine geçecek işlere imza atan Van eski Valisi Münir Karaloğlu, başarılı işler yapmaya devam ediyor.

Van'da görev yaptığı süre boyunca önemli bir kesimin sevgisini ve teveccühünü kazanan, Van'da büyük değişimler yaratan Münir Karaloğlu, Van'dan sonra atandığı Bursa'da da adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle deprem sürecindeki olağanüstü yönetimi ile öne çıktıktan sonra Bursa'ya giden Karaloğlu, başarılı gidişatına bir de yılın Valisi olma ödülünü kattı.

 

VAN'IN 2 ÖDÜLÜ ARTIK MÜNİR KARALOĞLU...

Dünya şehircilik ve kentsel tasarım projeleri alanında en profesyonel Yarışması olan Golden City Awards 2016'ın ödül töreni İstanbul Kongre merkezi'nde yapıldı. Van'ın da hem Gürpınar Belediyesi hem de Van AVM projesiyle iki ödülle ayrıldığı Golden City Awards adlı programda Münir Karaloğlu yılın Valisi ödülüne layık görüldü.

 

EN BAŞARILI KENT VALİSİ

Geleceğin şehirlerine önemli bir bakış açısı sağlayarak, şehircilik alanında süregelecek pek çok faaliyetlerle kentlerin gelişmesine, markalaşmasına öncülük etmeyi, bölgesel , ulusal ve uluslarası arenada şehirlerin cazibelerinin arttırılmasının amaçlandığı ve bununla beraber bir şehre önem, değer, farkındalık, kalite, kolaylık, yaşanabilirlik, gelişmişlik, çekicilik, model olma, cazibe gibi artı değer katan kent yöneticilerinin, projelerin, mekanların, fikirlerin, kurumların başarı ekseninde hayata geçirdikleri hizmetler ve çalışmalarının ödüllendirildiği Golden City Awards 2016'da halkın başarılı bulduğu Kent Yöneticisi Alanında yılın "En Başarılı Kent Valisi" Ödülüne  layık görülen Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun ödülünü Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu aldı. "En Başarılı Kent Valisi" seçilmekten onur duyduğunu belirten Vali Karaloğlu:" Öncelikle oyları ile bizi bu ödüle layık gören halkımıza teşekkür ederim. Böyle bir ödüle layık görülmekten onur duydum.Bu ödül Bursa için, Ulu Şehir için yapacağımız çalışmalarda şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma artı yönde motive sağlayacaktır. Ben halkımıza ve organizasyondaki bütün yetkililere teşekkür ediyor,hepinize sevgi saygı sunuyorum."dedi.

 

VAN'I SİLMİYOR...

Van'a olan bağlılığını ve sevgisini her fırsatta dile getiren Münir Karaloğlu, Van'dan ayrılmasına rağmen hala Vanlıların ilgi ile takip ettiği bir isim olarak kalmaya devam ediyor. Van'ı da yakından takip eden Karaloğlu, sosyal medya profillerinde de halen Van-Bursa şeklindeki bilgileri ile Van'a olan bağlılığını sürdürüyor...

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 10:30
YORUM EKLE