banner211

Van eski vekili hakkında şok iddia! Suç duyurusunda bulunacak...

21'inci dönem Van Milletvekili Ayhan Çevik ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Eski milletvekilinin yakını da olan Van'ın tanının isimlerinden Tolga Yüksel, eski vekil ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Van eski vekili hakkında şok iddia! Suç duyurusunda bulunacak...

Van'ın 21'inci dönem milletvekillerinden Ayhan Çevik ile ilgili olarak flaş bir iddia dile getirildi.

Van kamuoyu tarafından tanınan biri isim olan Tolga Yüksel, kişisel sosyal medya hesaplarından 21'inci dönem MHP Van Milletvekili ve İyi Parti Kurucusu Ayhan Çevik hakkında nitelikli dolandırıcılık, özel belgede sahtecilik gibi suçlardan ötürü suç duyurusunda bulunacağı iddiasında bulundu. 

Çevik ile ilgili bu sözleri büyük yanı uyandıran Yüksel, paylaşımında, "Eski MHP Van Milletvekili ve İyi Parti Kurucusu Ayhan Çevik ile kardeşi İlhan Çevik hakkında Resmi ve özel evrakta sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık, sahte fatura ve mal kaçırma suçlarından ötürü günü Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunuyoruz." dedi. 

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 10:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Caner Yıldızbaş
Caner Yıldızbaş - 8 ay Önce

hiç şaşırmadım

Efsun
Efsun - 8 ay Önce

Arkadaş milletekili olmuşsun bir de böyle şeyler yapıyorsun yani bu ne doyumsuzluktur anlamıyorumki neden imsanları magdur ediyorısun

yavuz çılgın
yavuz çılgın - 8 ay Önce

öyle adı gibi çokda iyi bir parti değilmiş demek

Musa bilen
Musa bilen - 8 ay Önce

Şerme yaw

Azad
Azad - 8 ay Önce

MHPlidir normal

İkram
İkram - 8 ay Önce

Eğer doğruysa çok çok ayıp. Bir millet vekili ne yakışmaz

gol_kentli_ulkucu
gol_kentli_ulkucu - 8 ay Önce

Vandan seçilip gittiği günden beri şehrine veya vanlı ülkücülere destek olmamış ve delegeden gerekli tokatı yemiştir. 3 kasım seçimleri için ülkücü delege kendisine gerekli cevabı vermiştir. davasına ihanet ettikten sonra iflah olmadı zaten. cem uzan'ın partisi genç parti'den aday olacak kadar şuursuzdur. en son kapağı iyi partiye attı ve oradada ülkücü delegenin tokatın yedi. mhp'den iyi parti'ye katılan eski mileltvekillelrinden sadece kendisi aday gösterilmedi. meral akşener kısa sürede kendiini çözdü. davaya ihanet eden iflah olmaz!

BEKIR
BEKIR - 8 ay Önce

BÜ İNSAN KENDİ AMCAOĞLUSUNU KENDİ İNŞAATTİNDE ÇALIŞTIRIP YÖMYE VERMEDİ


banner201