Van Gross açıldı

Van Valisi Aydın Nezih Doğan, Van Gros Marketin 5. şubesinin açılışına katıldı. Vanlı işletmeci İlyadin Anterli'nin, Sahibi olduğu Van Gross Alışveriş merkezinin 5'inci Şubesinin açılışını Vali Aydın Nezih Doğan yaptı.

Van Gross açıldı

VAN EKONOMİSİ RAYINA OTURDU

Açılışta bir konuşma yapan Vali Doğan, Van'da ekonominin rayına oturduğunu ifade etti. Van'ın geleceğinin aydınlık olduğunu vurgulayan Vali Doğan, “Güneşli bir günde, Çok güzel bir müessesenin açılışını yapıyoruz. Van sürekli yeni müesseselere kavuştuğuna tanıklık ediyoruz. Bu ekonominin rayına oturduğuna, geleceğin hepimiz için aydınlık olduğuna işaret ediyor. İstiyoruz ki Van ekonomisi yeni işletmeler ile daha da zenginleşsin, bizim Van'ın ekonomisini büyütme hedefimize uygun olarak davranan işadamlarımızın Van'a kazandırdığı yeni müesseselerle de bu hedefe her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Açılışını yapacağımız işyerinin Van'ımıza ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Edremit yolu 8'nci kilometre de, 8 Bin metrekare Kapalı alanda 90 personelle hizmet verecek olan işyerinin açılış kurdelesini yapılan konuşmaların ardından, İşyeri Sahibi İlyadin Anterli, Belediye Başkan Yardımcısı Selim Bozyiğit ile birlikte kesen Vali Doğan, mağazayı gezerek işyeri sahibinden işyeri ile ilgili bilgi aldı.

İşyerine bol kazançlar temennisinde bulunan Vali Doğan, daha sonra buradan ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2014, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER