banner95

Van Milletvekilleri Çiftçi ve Kayatürk Soma'da

AK Parti Van milletvekillerinden Fatih Çiftçi ve Burhan Kayatürk, Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden ocağı kazası sonrasında bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

Van Milletvekilleri Çiftçi ve Kayatürk Soma'da

Ak Parti Van milletvekillerinden Fatih Çiftçi ve Burhan Kayatürk, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden ocağı kazası sonrasında bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

Ak Parti Van milletvekillerinden Fatih Çiftçi ve Burhan Kayatürk, Soma'da meydana gelen maden ocağı kazası sonrasında madenin girişinde bir kaç noktada incelemelerde bulunarak kazada hayatını kaybedenlerin yakınlarına ziyaretler gerçekleştirdiler. Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan milletvekilleri, "Yakın zamanda bizlerde bir felaketle karşı karşıya kaldık. Buradaki insanları çok iyi anlıyoruz. Bizler ister kamu ister özel sektör, her kim olursa olsun bu kazanın çok detaylı bir şekilde araştırılacağının ve kazaya neden olan konu, aksaklık ya da kişiler kimse şeffaf bir biçimde ortaya çıkartılacağına inanıyoruz. Devletimiz tüm imkanlarıyla Soma'dadır. Milletvekilleri olarak durum hakkında dakika dakika gelişmelerle ilgili takibatımızı sürdürüyoruz. Şu anda da kaza yerindeyiz. Zaman kenetlenme, yaraları hep birlikte sarma zamanıdır. Bir kez daha kazada hayatını kaybeden işçi kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz" dediler.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2014, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER