Van TYP Listeleri açıklandı! İşte İŞKUR'un istihdam edeceği isimlerin listesi

Van'da İŞKUR Toplum Yararına Proğram kapsamında Edremit, Tuşba ve İpekyolu'nda çalışacak personellerin tam listesi yayınlandı... 

Van TYP Listeleri açıklandı! İşte İŞKUR'un istihdam edeceği isimlerin listesi


Van'da, İŞKUR tarafından Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı; Edremit, İpekyolu ve Tuşba illeçerindeki okullarda temizlik ve güvenlik hizmetlerinde istihdam edilecek personellerin listesi belli oldu. 


İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Kaynak: Vanekspres


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Pınar
Pınar - 9 ay Önce

Açıklanmasına açıklandıda bu liste neye göre hazırlandı gerçekten mağdur olan vatandaşlarmı alındı bence hiç adaletli olmamştr.

Özgür
Özgür - 9 ay Önce

Liste 2 defa değişti gariban nasılsa çıkmamış ismim deyip susacak ben benim hakkımı yiyen her kimse Allaha havale ediyorum Allah onu gün ekmeğine muhtaç etsin Rabbim onu öyle bir duruma düşürsün ki yediği kul hakları bir bir gözünün önüne gelsin

ayten can
ayten can - 9 ay Önce

burdan listeye baktımda ismi çıkmış olanların çoğu tanıdıklarım ve maddi durumları gayet yerinde yastık altı için başvuru yapanlar var, hiç adaletli olmamış güya kurayla seçilmişler kesinlikle inanmıyorum..torpil yapanların Allah bin kere belasını versin,peki fakir fukaraya kim torpil yapsın..Allah sizi bildiği gibi yapsın.