VAN ÜS OLACAK!

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, cazibe merkezi 4 ilin arasından olacak olan Van’ın, bölgede bir yatırım üssü haline geleceğini ifade etti.

VAN ÜS OLACAK!

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, cazibe merkezi 4 ilin arasından olacak olan Van’ın, bölgede bir yatırım üssü haline geleceğini ifade etti. 


Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Soğanda, cazibe merkezinin Van’da ve bölgede hayırlara vesile olmasını temenni ederek, huzur ortamında yapılacak olan yatırımların tüm Vanlıları mutlu edeceğini belirtti. Soğanda, “Sayın Başbakanımızın ve hükümetimizin çalışmaları neticesinde Doğu’da bulunan 4 ilin cazibe merkezi olacağını ve bu iller arasında Van’ın da yer aldığının haberini sevinçle karşıladık. İlçelerimizi ve çevre illeri de etkileyecek olan cazibe merkezi ile ilimizin adeta bir yatırım kenti haline geleceğini belirtmek istiyorum. AK Parti kadroları her zaman için yatırım ve istihdam alanında Van`ın yanında yer almıştır. Birçok yatırımın, hizmetin bundan önce olduğundan daha fazla ilimize akması tüm hemşerilerimiz tarafından da mutlulukla karşılanmıştır. Hükümetimiz döneminde ilimize Kalkınma alanında yapılan hizmetlerden bazıları olan Fuar ve Kongre Merkezi, Urartu Müzemiz, Abalı Kayak Merkezi ve il milletvekillerimizin büyük emekleri ile kurulan tekstil kentin dışında yeni projeleri kapsayacak olan cazibe merkezinde emeği geçen başta Sayın Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Kalkınma Bakanımız Lütfü Elvan’a, önceki dönem Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz`a, il milletvekillerimize teşekkür ediyor, ilimize yapılacak olan yatırımların da hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 16:50
YORUM EKLE