Van’da elektrik kesintisi uyarısı!

VEDAŞ’tan yapılan açıklamada Van merkezindeki bazı mahallelerde 29 Eylül Salı günü sabahtan akşama kadar elektrik kesintisine gidileceği duyuruldu.

Van’da elektrik kesintisi uyarısı!

VEDAŞ vatandaşlara SMS’le bildirim yaparak Van’ın İpekyolu ilçesindeki 3 mahallede elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu. Kesinti 29 Eylül Salı günü saat 08.00 – 18-00 saatleri arasında yapılacak.

Firmadan Yapılan Duyuruda  “Ipekyolu ilçesi; Seyit Fehim Arvasi, Serhat ve Karşıyaka Mahallelerinde 29.09.2020 tarihi 08:00 – 18:00 saatleri arasinda planli bakim ve yenileme calismasi nedeni ile elektrik kesintisi yasanacaktir. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz.” ifadelerine yer verildi. 

Wan Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meryem karabalık
Meryem karabalık - 4 hafta Önce

Ne planlı bakım ve çalışmaymış bu böyle bitmedi gitti.çalışma olsa da olmasa da her zaman ki durum bu sürekli alışıla gelmiş bir durum artık hep kesinti yaşıyıruz çalışma olsa da olmasa da!!! "Pandemiden dolayı home ofis çalışıyoruz evde"
mağduruiyetimiz nasıl giderilecek peki bunu da düşündünüz mü acaba?! Doğru düzgün enerji verilmiyor ama iş faturaya gelince kabarık fatura verilir onca parayı götürüyorsunuz bi alt yapınızı yenileyemediniz! Bi esintide enerji yok gündüz sokak lambaları yanar gece zifiri karanlık nasıl iş anlamadım yönetilemiyor yönetemiyorsunuz!

Hatice hanım
Hatice hanım - 4 hafta Önce

Nasıl bi saçmalık niye sürekli o bölgelerin elektriği yok normaldede varmış gibi kışın da aynı sorun kış boyu üstelik bide şimdi tam hün evde mobil çalışan yğzlerce kişiye covid sebebi evde kalan cihaza bağlı hastalara kronik hastalara çözüm bula bildiniz mi bari birşeyi yaparken kurgulayın lütfen. Böyle sorumsuzluk olmaz buda malesef şehir ve yetkililer olarak sizlerin eksiksizliği