Van’da ‘Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı

Van İl Sağlık Müdürlüğü aylık değerlendirme toplantısı, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu başkanlığında gerçekleştirildi. 

Van’da ‘Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı

Toplantıda konuşan İl Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, sağlıkta istatistikler ve rakamlardan çok vatandaşın memnuniyetine önem verdiğini belirterek, "Sağlıkta talepleri biliyoruz ve hızlı adımlar atıp çözüme kavuşturacağız" dedi. 
Vatandaşa en iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını dile getiren Sünnetçioğlu, “İdareciler olarak amacımız, sağlık tesislerimize müracaat eden vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmakla birlikte sağlık personelimize de kaliteli ve son teknolojiyle donanımlı cihazlarla en iyi şekilde çalışma imkanları verilmelidir” ifadelerini kullandı. 


Toplantıya Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dt. Şebnem Kartal, Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu, ile başkan yardımcıları ve kamu hastaneleri başhekimleri katıldı. 

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hastanelerimiz daha iyi olmalı.
Hastanelerimiz daha iyi olmalı. - 1 yıl Önce

Sayın hocalar kamu hastaneleri çok kirli. Acil servislerde ve diğer servislerde sıkça rastlıyoruz ki yatak ve yastık kılıfları kirli, çöp kovaları dolu, tıbbı atıklar yatak altlarında ve ortalıkta, kimi zaman kimi sağlık görevlileri gönülsüz ve özensiz çalışabilir. Toplumun sağlığı sizlere emanet. Denetim, temizlik, özen, gayret ve fedakarlık çıtası yukarılara çıksın.

banner153