Vanlı kuaförler yeni başkanlarını seçti

Van Berberler Ve Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odasının seçimi yapıldı. Eski başkan Veysel Koç güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.

Vanlı kuaförler yeni başkanlarını seçti

ŞEHRİVAN HABER: MERAL YILDIZ - Van Berberler Ve Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odasının seçimi yapıldı. Eski başkan Veysel Koç güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.

 

Van’ın önemli gündemlerinden olan odaların seçimleri devam ediyor. Bugün sabah saatlerinde Beyaz Saray düğün salonunda başlayan Van Berberler Ve Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odasının seçimi akşam saat 17’de sona erdi. 3 adayın yarıştığı seçimde mevcut başkan Veysel Koç 185 oyla güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.  

 

Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı 24. Olağan Genel Kurulunda 3 aday yarıştı. Seçim öncesinde başkan adayları Barış Işık, Faruk Ergin ve mevcut başkan Veysel Koç birer selamlama konuşması yaptı. 548 üyeden 411’inin oy kullandığı seçimde; mevcut Başkan Veysel Koç 185, Barış Işık 124 ve Faruk Ergin ise 93 oy aldı. 4 oyun geçersiz sayıldığı seçim sonunda güven tazeleyen Başkan Koç, bir teşekkür konuşması yaptı. Oy veren vermeyen herkese teşekkür eden Koç, kazananın Van esnafı olduğunu söyledi. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da esnafın sorunlarıyla ilgileneceklerini dile getiren Koç, “Esnafımız tekrar bizi bu göreve layık görmüştür. Bizlerde yönetim olarak daha önce olduğu gibi bundan sonra da onların yanında olacağız. Amacımız her anlamda esnafımızın kazanmasıdır. Bu kapsamda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER