VASKİ eğitimlerine yoğun ilgi!

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığınca düzenlenen eğitim seminerleri büyük ilgi görüyor.

VASKİ eğitimlerine yoğun ilgi!

Büyükşehir Kadın Yaşam Merkezi toplantı salonunda düzenlenen ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdulmenaf Turan, Öğretim Görevlisi Ulaş Koray Milanoğlu, Avukat Seyyal Yıldırımvuran’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitim seminerlerinde ‘Yerel Yönetimler, Kamu Kurumlarında Hiyerarşi, Performans ve Verimlilik Artırma ile Etik’ başlıkları altında detaylı bilgi sunuldu. İnteraktif devam eden bölümlerde merak edilen konular soru cevap kısmında detaylı olarak anlatıldı. İki gün boyunca devam eden seminerlerin ardından konuşan VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, “İnsanın kendisini sürekli yenilemesi, yeni fikirler edinmesi gerektiği gerçeğinden hareketle böyle bir çalışmaya karar verdik. Bundan sonra da farklı konularda eğitimlerimizi sürdüreceğiz. Hizmet odaklı bir kurum olarak bu eğitimlerin büyük ehemmiyet arz ettiğine inanıyorum” dedi.

Seminere VASKİ Genel Müdür Yardımcıları A.Vahap Gezgen ile Emre Eşme, daire başkanları, şube müdürleri ve personeller katıldı.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE