VEDAŞ ekiplerinin at sırtında seçim mesaisi

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ekipleri, seçim gününde de enerji arzında aksaklık yaşanmaması için yoğun çaba sarf etti. 

VEDAŞ ekiplerinin at sırtında seçim mesaisi

Seçim günü, özellikle kırsal bölgelerde etkili olan kar yağışı ve fırtınalı olumsuz hava şartları nedeniyle ulaşıma kapalı olan bölgelere at sırtında ulaşan VEDAŞ ekipleri, enerji sürekliliğini sağlamak için bütün imkânları zorladı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkâri illerinde seçim sürecinde ve sonrasında enerji arzında aksaklık yaşanmaması için özveriyle çalıştıklarını belirten VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, “Aldığımız tedbirler sonucunda seçim süresince bölgemizde enerji arzında herhangi bir aksaklık yaşanmamıştır. Olumsuz hava şartları nedeniyle özellikle kırsal bölgelerde oluşan kısa süreli arızalara da ekiplerimiz anında müdahale ederek, enerji akışını sağlamıştır. Ancak bazı yerleşim yerlerinin yolları kar nedeniyle kapandığı için ekiplerimiz bu bölgelere at sırtında giderek gerekli onarım çalışmalarını gerçekleştirdi. VEDAŞ ailesi olarak seçim gününde enerji arzında aksaklık yaşanmaması için büyük bir motivasyon ve özveriyle görev yaptık” dedi. 

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakli vatandas
Hakli vatandas - 3 ay Önce

Babalarini hayrina yapiyorlarsa yapmasinlar milleti soyup sogana cevirdiler 1 aylik faturayi odemedinmi kesim ucreti 40 tl ayrica gunluk faiz bilmem sayac okuma ayrica kayip kacak daha sayamadiklarim haram zikim olsun bu gariban milletin hakki devletin elindeyken 10 yil yatirmasan kesim ucreti gelmezdi

SIRADAKİ HABER