banner211

Yerli otomobilin tanıtım törenine TOGG CEO'sunun sözleri damga vurdu

Yerli otomobilin tanıtım töreninde iddialı sözleriyle dikkat çeken Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş, "Dünyada otomotivle ilgili oyunun kuralları yeniden yazılıyor. Otomobil akıllı bir cihaza dönüşüyor" dedi.

Yerli otomobilin tanıtım törenine TOGG CEO'sunun sözleri damga vurdu

Türkiye'nin merakla beklediği Türkiye'nin Otomobili'nin ön gösterimi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Gebze'de yapılıyor. Tanıtım öncesi yerli otomobil projesini anlatan Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş, "Dünyada otomotivle ilgili oyunun kuralları yeniden yazılıyor. Otomobil akıllı bir cihaza dönüşüyor" dedi.

Yerli otomobilin tanıtım töreninde TOGG CEO'su şunları söyledi:

"Yola çıktığımızda hedefimiz küresel bir marka yaratmaktı. Projeye başlamadan önce 18 firmayı inceledik. Biz aylardır Türkiye'deki yan sanayi ve tedarikçilerle beraber çalışıyoruz. Bizim farkımız ne olacak? Biz ortaklık yapımızla bir sistem kurduk. Sıfırdan başladık, 15 sene içinde 5 modelimiz olacak. Türkiye'deki hedef kitlemiz bizden samimi ve yenilikçi bir marka bekliyor.

"ÖZGÜN BİR TEKNOLOJİ KULLANDIK"


Yalın ve prestijli, teknolojik ve yenilikçi, kültürümüzden ilham almış öğeleri oluşturduk. Kendi segmentinde en uzun aks mesafesi olan bir otomobil. Teknoloji odağımızda ne var? Yerli otomobilde bizim geliştirdiğimiz özgün bir teknoloji kullandık."

SON DAKİKA

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlı
vanlı - 1 yıl Önce

İNANIN .İKTİDAR YANLILARI HARİCİNDE KAYDA DEYER KİMSE ALMAZ.