75 YATAKLI YENİ HASTANE

Van İl Sağlık Müdür Vekili Uzman Doktor Ferhat Ekinci, 75 yataklı yeni Özalp Devlet Hastanesi binasının son kontroller için yerinde incelemelerde bulundu...

75 YATAKLI YENİ HASTANE

Van İl Sağlık Müdür Vekili Uzman Doktor Ferhat Ekinci, 75 yataklı yeni Özalp Devlet Hastanesi binasının son kontroller için yerinde incelemelerde bulundu.

 

İl Sağlık Müdür Vekili Uzman Doktor Ferhat Ekinci ve Yönetim Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Balkış, Özalp’ta inşa edilen yeni 75 yataklı Özalp Devlet Hastanesinin denetim ve kontrolünü yaparak eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar yapıldığı belirtildi. Uzman Dr. Ekinci, Özalp Devlet Hastanesi yeni binası 2013 yıllında Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ihalesi yapılarak yüklenici firma tarafından inşaatı yapıldığını ve şuan yapımı tamamlanan hastanenin bazı eksikliklerinin olduğunu, bunlarda en kısa sürede çözülüp inşallah halkın hizmetine sunacağız ifadesinde bulundu. Uzman Dr. Ekinci, "Halkımıza en iyi biçimde ve en etkin biçimde sağlık hizmeti vermek, bu hizmetin gecikmeden ve ekonomik şartlarda vatandaşa götürülmesini sağlamaktır. İlçemizin sağlık koşullarının düzeltilmesi yönünde çalışmalarımız devam etmektedir" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2015, 21:44
YORUM EKLE