BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu ve Ortaokulu tarafından Bahar Şenliği düzenlendi...

BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu ve Ortaokulu tarafından Bahar Şenliği düzenlendi.

 

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu ve Ortaokulu tarafından Bahar Şenliği düzenlenerek öğrenci ve velileri gönüllerince eğlendiler.

Düzenlenen Bahar Şenliği programına Tuşba Kaymakamı Musa Sarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Öğretmenler, Öğrenci ve Velileri katıldı. Okul bahçesinde düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yunus Durmuş, bu yıl birincisini düzenlediğimiz ve gelecek yıllarda da okulumuzun geleneği haline gelmesini umut ettiğimiz bahar şenliğimizi umarım beğenirsiniz dedi.

 

Yapılan açılış konuşmasının ardından okul öğretmenlerinin okumuş oldukları şiirlerin ardından öğrenciler tarafından hazırlanmış olan skeç ve dans gösterileri büyük beğeni kazandı. Yapılan gösterilerin ardından Tuşba Kaymakamı Musa Sarı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani tarafından resim ve Teknoloji tasarım dersi sergisi açılışı yapıldı. Sergiyi büyük ilgi ile gezerek stantları tek tek dolaşan Kaymakam Sarı sergiyi beğenirken Kaymakam Sarı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceylani’ye öğrenciler tarafından yapılan tablo hediye edildi. İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu ve Ortaokulu tarafından düzenlenen Bahar Şenliğinin sonunda mahalli sanatçılar Raperin ve Ferhat Tok tarafından verilen konserin ardından program son buldu. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2015, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER