EŞBAŞKANLAR ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İpekyolu Belediye Eş Başkanı Aygül Bidav ve Veysel Keser, Sanat Sokağında süren çalışmaları yerinde inceleyip esnafları da ziyaret etti...

EŞBAŞKANLAR ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İpekyolu Belediye Eş Başkanı Aygül Bidav ve Veysel Keser, Sanat Sokağında süren çalışmaları yerinde inceleyip esnafları da ziyaret etti.

 

 

Van Merkez İpekyolu İlçesinde süren çalışmaları İpekyolu Belediye Eş Başkanları Aygül Bidav, Veysel Keser, DBP'li meclis üyeleri ve birim amirleri yerinde inceledi. Bahçıvan Mahallesi Sanat Sokağında süren tadilat çalışmalarına Bidav ve Keser'de dâhil oldu. Bidav, eline kürek alıp kum düzeltirken, Keser ise karo taşlarını döşedi. Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Eş Başkanlar ve meclis üyeleri, halkla birlikte kahvehanede oturup çay içip sohbet etti. Ardından esnafları gezen Keser ve Bidav, esnafların sorunlarını dinledi. Daha önce dükkânların önlerine araçların park edilmemesi için İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafında yol kenarlarına duba bırakılmıştı. Esnaflar yol kenarlarına bırakılan dubalardan dolayı Bidav ve Keser, teşekkür ederek bu çalışmanın devam etmesini istedi. Bidav ve Keser, esnafımız mağdur olmasına göz yummayacaklarını ve esnaflarından gelen her türlü talebe destek olmaya çalışacaklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2015, 07:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER