banner175

HASARLI YOLLAR ONARILIYOR!

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kış mevsiminde yoğun kar yağışı nedeniyle hasar gören yollar için havaların ısınmasıyla beraber yol bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

HASARLI YOLLAR ONARILIYOR!

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kış mevsiminde yoğun kar yağışı nedeniyle hasar gören yollar için havaların ısınmasıyla beraber yol bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İpekyolu İlçe merkezinde bulunan mahallelerin genelinde hasar gören yollarda asfalt yama çalışmalarını başlatan, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şuana kadar 5 mahallede yolların onarım ve bakımını tamamladı.

 

Van Merkez İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kış mevsiminde yoğun kar yağışı nedeniyle, ilçe genelinde hasar gören yolların bakım ve onarım çalışmalarını başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Havaların ısınmasıyla beraber başlatılan yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı, Şerefiye, Cevdetpaşa, Vali Mithatbey, Halilağa, Bahçıvan olmak üzere toplamda 5 mahallede yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. İpekyolu İlçe merkezinde bulunan mahallelerde yapılan asfalt yama çalışmaları, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan çalışma programları kapsamında hasar gören tüm mahalle yollarının bakım ve onarım çalışmalarının eksiksiz tamamlanması hedefleniyor. İlçedeki yolları ring halinde tarayarak bozuk satıhlarda asfalt yama çalışması yapan ekipler, altyapı çalışmaları ve kullanımdan bozulan güzergâhlarda yol iyileştirme düzenleme faaliyetlerinde bulunuyor. Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Yama Ekipleri çalışmaları mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 09:52
YORUM EKLE

banner178