KESER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İpekyolu Belediye Eş Başkanı Veysel Keser ve beraberindekiler yapımı tamamlanan ve yapımı sürmekte olan Parklarda incelemede bulundu.

KESER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İpekyolu Belediye Eş Başkanı Veysel Keser ve beraberindekiler yapımı tamamlanan ve yapımı sürmekte olan Parklarda incelemede bulundu. Erçek Göl kıyısında yapımı devam eden piknik alanının büyük bir kısmı tamamlanırken kısa bir sürede açılışı yapılması planlanıyor.

 

İpekyolu Belediye Eş Başkanı Veysel Keser, yapımı devam eden Erçek Sahil plajı ve yapımı tamamlanan parkları yerinde inceledi. Keser'e İpekyolu Belediye Eş Başkan Yardımcısı Nermin Unat, Özel Kalem Erhan Akkuş, Park ve Bahçeler Müdüresi Esmer Kara ve belediye çalışanları eşlik etti. Keser ve beraberindekiler ilk olarak çalışmaların sürdüğü Erçek Göl kıyısında yapımı devam eden plajı yerinde inceledi. Plajda Kuş gözlem kuleleri, iskeleler tamamlanırken, ağaçlandırma çalışmaları, sahil bandı ve piknik alanı içerisinde kamelyalar bırakılmaya devam ediliyor. Erçek piknik alanının büyük bir bölümü tamamlanırken, kısa süre içinde açılışının yapılması planlanıyor. Onarımı yapılan parkları inceleyen Eşbaşkan Keser ve beraberindekiler, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşırken çocuklar oyun guruplarının onarılmasında dolayı Eşbaşkan'a teşekkür etti. Erçek ziyaretinin ardından Keser, son olarak yapımı bitmiş olan Hacibekir Mahallesi'nin ilk parkı olan Gelîye Botan Parkı'nı da ziyaret ederek incelemede bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 08:27
YORUM EKLE