KÖPEĞİ TRAKTÖRÜN ARKASINA BAĞLADI

Bir hafta önce ortadan kaybolan Kangal cinsi köpeğini bir başka mahallede bulan vatandaşın, köpeği traktörün arkasına bağlayarak kendi mahallesine götürmesi yürekleri sızlattı

KÖPEĞİ TRAKTÖRÜN ARKASINA BAĞLADI

Bir hafta önce ortadan kaybolan Kangal cinsi köpeğini bir başka mahallede bulan vatandaşın, köpeği traktörün arkasına bağlayarak kendi mahallesine götürmesi yürekleri sızlattı. Van-Erciş karayolu üzerinde bulunan ve 2011 yılındaki depremden sonra kurulan mahallede oturan bir vatandaşın köpeği bir hafta önce kayboldu. Kangal cinsi köpeğinin çalındığını öğrenen ve ismini açıklamayan vatandaş, yaptığı araştırmalar sonası köpeğin izini bir başka mahallede buldu.

KÖPEĞİ TRAKTÖRÜN ARKASINA BAĞLAYARK MAHALLEYE GÖTÜRDÜ

Bir hafta sonra köpeğini bulan vatandaş, köpeği adeta cezalandırarak kendi mahallesine götürdü. Traktörün arkasına zincirle bağladığı köpeği Van-Erciş karayolu üzerinde koşturarak götüren vatandaş, yoldan geçen sürücülerin uyarılarına rağmen yoluna devam etti. Zaman zaman traktörün hızına ayak uyduramayan ve yorulduğu için sürüklenen köpeğin bu durumuna aldırış etmeyen vatadaş, gazetecilerin görüntü çektiğini görünce yüzünü kapatmaya çalıştı. Traktörde oturan bir başka kişi ise el sallayarak gazetecilere poz verdi. Gazetecilerin kendisini takip etmesini istemeyen vatandaş, mahalle girişinde kullandığı traktör ve arkasına bağladığı köpekle gözden kayboldu.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER