3 önemli köşe yazarı Van'a geliyor!

Gazeteci Yazar Dilipak, Çakırgil ve Oğur Van’a geliyor

3 önemli köşe yazarı Van'a geliyor!

Van bu haftasonu birbirinden önemli ve yazıları ile sürekli Türkiye gündemine gelen önemli gazeteci ve yazarları ağırlamaya hazırlanıyor.

Yazdıkları yazılarla ve analizleri ile Türkiye gündemine farklı bir bakış açısı getiren, Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak, Star Gazetesi Yazarı Selahattin Eş Çakırgil ve Karar Gazetesi Yazarı Yıldıray Oğur Van’a geliyor.

Gazeteci Yazar Baki Karaca’nın organizesi ile Van’da düzenlenecek olan “Van’dan Sesleniş Paneli’ne konuşmacı olarak katılmak üzere, Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak, Star Gazetesi Yazarı Selahattin Eş Çakırgil ve Karar Gazetesi Yazarı Yıldıray Oğur, Cumartesi günü Van’a geliyor. İskele Caddesi üzerinde bulunan Van Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda 27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 13.00’de gerçekleşecek olan, Van’dan Sesleniş Paneli’nin moderatörlüğünü Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şakir Gözütok yapacak. “Türkiye’nin Ekonomik Çalkantılarının Nedeni?”, “Yerel Seçimlerin Önemi Ve Türkiye’deki Siyaset Gerçeği” ve “Bölge Gerçeği ve Kayyumlar” gibi başlıklı konuların anlatılacağı panele Abdurrahman Dilipak, Selahattin Eş Çakırgil ve Yıldıray Oğur panelist olarak katılacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 09:39
YORUM EKLE