banner211

7. Kırtasiye fuarı açıldı

Türkiye’de okul ihtiyaçları ve kırtasiye ürünlerinin üretimini yapan firmaların bir araya geldiği ‘Ofis Materyalleri ve Kırtasiye Fuarı’ Van’da açıldı.

7. Kırtasiye fuarı açıldı


Dost Kırtasiye Limitet Şirketi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Ofis Materyalleri ve Kırtasiye Fuarı’ Vanlılarla buluştu. İstanbul ve Ankara’daki 28 kırtasiye imalat ve ithalatçısını Van’daki perakendeci kırtasiye firmalarıyla Urartu Otel’de buluşturan fuarda, yeni eğitim sezonu için indirimli fiyatlar ve avantajlı kampanyalar mevcut. 3 gün açık kalacak olan fuarda Vanlı kırtasiyecilerin alınan malzemeleri yüzde 10 daha ucuza alacakları öğrenildi.
Düzenlenen fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan Dost Kırtasiye Limitet Şirketi Müdürü Murat Gökhan, her yıl olduğu gibi bu yıl da böylesi bir fuar organize ettiklerini ifade ederek, amaçlarının üretici firmalarla Van’da kırtasiye alanında faaliyet gösteren işletmeleri bir araya getirmek olduğunu belirtti. Fuarlarının artık geleneksel bir karakter kazandığını, imalatçı ve ithalatçı firmalar ile perakendeci kırtasiye ve kitapçı esnafını Anadolu'da bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarının anlatan Gökhan, “Fuarda perakendeci kırtasiye ve kitapçılara büyük avantajlar sağlayan cazip kampanyalar uygulanacak. 3 gün boyunca fuarımız burada açık kalacak. Böylesi bir fuarın Van’ımıza da katkısı olacaktır. İstanbul’dan 27, Ankara’dan ise 1 üretici firma olmak üzere toplam 28 firmamız burada bulunmaktadırlar” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2013, 12:07
YORUM EKLE

banner201