Öğrenciler ile birlikte Çanakkale filmini izledi

Van Valisi Münir Karaloğlu, Çanakkale Savaşı’nı konu alan ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmini Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencileri ile birlikte izledi.

Öğrenciler ile birlikte Çanakkale filmini izledi

Van Milli Eğitim Müdürlüğü, "Huzurlu Bir Toplum İçin Değerler Eğitimi" SODES projesi kapsamında Vali Karaloğlu Çanakkale Savaşı’nı konu alan ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmini öğrencilerle izledi.

Yönetmenliğini Kemal Uzun’un yaptığı ve başrolde Gürkan Uygun’un rol aldığı film tüm Türkiye’deki sinemalarda olduğu gibi Van’da da vizyona girdi. Turkuaz Cinema’da gösterime giren filmi Van Valisi Münir Karaloğlu, Yardımcıları Zafer Coşkun, Mehmet Yüzer, Mehmet Özel, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ebubekir Kaçmaz, , Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Gıyasettin Subay, Şube Müdürleri ve Van Merkezdeki 13 okuldan öğrenci izledi.

13 okuldan gelen öğretmen ve 170 öğrenci ile birlikte izledi. İki perde halinde izlenen filmin ara bölümünde Vali Karaloğlu, verilen 10 dakikalık arada öğrencilerle aynı masayı paylaşarak birlikte çay içti. Öğrencilerle sohbet eden Karaloğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen öğrencileri kırmayarak, objektiflere poz verdi

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2013, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER