Cesur ve Güzel son bölümüyle rekor kırdı!

Star TV ekranında yayınlanan Cesur ve Güzel 3. yeni bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ve Sühan arasında yaşanan öpüşme sahnesi izleyenleri ekrana kilitledi. Cesur ve Güzel yeni bölümleri ile Perşembe akşamı ekrana geliyor.

Cesur ve Güzel son bölümüyle rekor kırdı!
Cesur ve Güzel 3. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölüm ile izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam eden Cesur ve Güzel 3. bölüm fragmanında Cesur ve Sühan arasında yaşanan öpüşme sahnesi izleyenleri ekrana kilitledi. Cesur fotoğrafları alırken Sühan'a yakalanma şüphesi ile Sühan'ı öptü. İkilinin arasında geçen romantik dakikalar sosyal medya'da çok konuşuldu. Cesur ve Güzel yeni bölümleriyle Perşembe akşamları Star TV ekranında..
 
 
Cesur ve Güzel zirveyi bırakmadı
 
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı "Cesur ve Güzel" dün akşam Star TV'de yayınlanan üçüncü bölümüyle izleyiciyi yine ekrana kilitledi.
 
 
Zirvenin sahibi oldu!
 
Dizinin dün akşam yayınlanan üçüncü bölümü 20+ABC1 kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Cesur ve Güzel, 9.04 reyting ve 20.86 izlenme payı ile bu kategoride tüm rakiplerini geride bıraktı. 
 
Dizi, AB izleyici kitlesinde 8.61 reyting ve 22.05 izlenme payı, ve Tüm Kişiler’de 7.51 reyting ve 17.54 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında ikinci oldu. 
 
CESURVE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Sühan, Cesur’un gizemini çözebilecek mi?
 
Cesur'un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, iyi bir avcı gibi avını takip etmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul'daki evini bulup, yalanını ortaya çıkarmak için kapısını çalar. Ancak, Cesur'un gizemine aralanan kapıyla, karşısına çıkan manzara Sühan'ı zor durumda bırakır. Cesur, Sühan'ın bu iddialı tavrına şaşırır ama eline koz geçtiği için de mutludur.
 
Hamilelik yalanı ortaya çıkmak üzere olan Cahide ise, Hülya'yla başlattığı oyunu sürdürmeyi başarır, artık bu zorlu yolda O’na yardım edecek bir desteği daha vardır. 
 
 
Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik etkisini giderek arttırır. Adalet ile Mihriban karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında hakarete uğrayan Adalet, Mihriban’ı cezalandırmak için Tahsin’den yardım ister. 
 
Beklenmeyen ziyareti sırasında Cesur’un hayatında çok özel bir detay bulan Sühan, Cesur’a hayranlık duymaya başlar. Cesur ve Sühan’ın İstanbul’da baş başa yiyecekleri akşam yemeği onları daha da yakınlaştırır. Aralarındaki mesafenin hızla yok olması sadece Banu’yu çok rahatsız eder.
 
Cesur, Sühan’a yaklaştıkça ondan uzak durması gerektiğini daha çok hisseder ama Cesur kendine ve ailesine verdiği sözü unutmamaya yeminlidir. Sühan’ı kendinden uzak tutacak, Tahsin Korludağ’ın çaldığı hayatını geri alacaktır. Planını vakit geçirmeden uygularken, Sühan’ın tekrar yoluna çıkacağından habersizdir.
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER