Okan Bayülgen'e şok!

Geçtiğimiz günlerde Altın Kelebek ödül töreninde Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili olay sözleri ile gündeme oturan Okan Bayülgen eleştirilerin hedefi olmaya devam ediyor. Söylediği sözlerle eleştirilmeye devam eden Bayülgen'e bir şok da Kanal D'den geldi.

Okan Bayülgen'e şok!

Okan Bayülgen, Altın Kelebek ödül töreninde söylediği sözlerin sıkıntısını yaşamaya devam ediyor. Geceye damga vuran sözlerin adamı olan Bayülgen şok üstüne şok yaşıyor. Bilindiği gibi TRT'de yayımlanan "Diriliş" dizisi ekibinin ödülünü almasının ardından konuşma yapamaması ve Bayülgen'in sahnedeki açıklamaları krize dönüşmüştü.

'Diriliş' dizisi oyuncuları da aldıkları ödülü iade etmişti. Yaşananlara Cumhurbaşkanı Erdoğan da tepki göstermiş, Okan Bayülgen'i ima ederek, "Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş" ifadelerini kullanmıştı. Bayülgen ise özür dileyerek “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” demişti. Odatv'nin edindiği bilgilere göre ise, Okan Bayülgen'in yaklaşık 10 gün önce Kanal D'de başlaması gereken programı iptal edildi.

Bu kararla birlikte Kanal D'nin, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER