banner175

Bu hafta hangi filmler vizyona giriyor?

Türkiye sinemalarında bu hafta 6 yeni film vizyona giriyor.

Bu hafta hangi filmler vizyona giriyor?

Türkiye sinemalarında bu hafta 6 film vizyona girecek.İşte o filmler;

 

JOY

David O. Russell'in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Edgar Ramirez, Virginia Madsen ve Bradley Cooper'ın oynadığı "Joy", izleyici ile buluşacak. Başrolünde Jennifer Lawrence'ın bulunduğu biyografi, komedi ve dram karışımı film, iş hayatına atılıp kendi ayakları üzerinde cesurca durmaya çalışan bir kadının hikayesini anlatıyor.

 

BÜYÜK AÇLIK

Adam Mckay'in yönettiği "Büyük Açık" filminde Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt gibi başarılı isimler rol alıyor. Michael Lewis'in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan filmin konusu şöyle: "Bankacılık sektörünün dışından dört kişi, büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı ekonominin küresel çöküşünü görür. Ekonomide büyük bir açık bulduklarına inanan ve harekete geçen bu 4 kişinin cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık noktasına götürecek."

 

CREED: EFSANENİN DOĞUŞU

Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson ile Phylicia Rashad'ın oynadığı filmin yönetmenliğini Ryan Caagler yaptı. Efsaneleşmiş "Rocky" filmlerinin hikayesinde yeni bir sayfa olan "Creed: Efsanenin Doğuşu"nda oynayan Oscar adayı Sylvester Stallone, kendisinin ikonlaşmış rolü Rocky'yi canlandırıyor. Dram türündeki film, babası ünlü bir Boks Şampiyonu olan ve kendisi de boksör olmak isteyen bir gencin, gerçek bir dövüşçüye dönüşme yolculuğunu konu alıyor.

 

THE HATEFUL EİGHT

Yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun yaptığı "The Hateful Eight", Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Tim Roth, Michael Madsen ve Bruce Dern gibi ünlü oyuncuları bir araya getiriyor. Western türündeki film, iç savaş'ın bitmesinden yıllar sonra, bir grup yabancının, tipiden kurtulmak için dağdaki bir konaklama yerine sığınmasını ve kasvetli bir havada bu kişiler arasında yaşanan olayları beyazperdeye yansıtıyor.

 

AMMAN HOCAM

Pierre-François Martin-Laval'ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Christian Clavier, Isabelle Nanty, Kev Adams ve François Morel gibi isimler yer alıyor. Yönetmen Martin Laval'ın, senaryosunu Mathias Gavarry ile birlikte kaleme aldığı komedi türündeki film, bir lisenin itibarını kurtarmaya çalışan öğretmen ve öğrencilerinin komik hikayesini anlatıyor.

 

SEVİMLİ TİLKİ

Yönetmenliğini Ge Shuiying'in yaptığı animasyon türündeki filmin seslendirme kadrosunda, Matthew Warzel ve Anthony Lawson gibi isimler bulunuyor. Filmde, yetenekli bir ajan olan ve Havuç şehrine giden Sevimli Tilki F.O.X.'un, şehrin iyi kalpli dost tavşanlarının arasına sızmış yapay tavşanı bulma mücadelesi konu ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 20:57
YORUM EKLE