İnternet fenomeni olan Cihan'dan Giresun Türküsü!

Geçtiğimiz haftalarda internete düşen bir ses kaydı ile tüm Türkiye'nin konuştuğu Hakkari Cihan Dinçer konuşulmaya devam ediyor. O konuşmanın hikayesiyle gündeme gelen Dinçer, bu kez de söylediği türkü ile bir kez daha adından bahsettirdi.

İnternet fenomeni olan Cihan'dan Giresun Türküsü!

ŞEHRİVAN ÖZEL - Geçtiğimiz haftalarda internet ortamına düşen bir ses kaydı bir anda internet fenomeni haline gelmişti.

Van'dan Turcell Müşteri Hizmetleri temsilcisini arayan ve kahkahaya bolan bir görüşme yapan Hakkarili Cihan Dinçer'in müşteri temsilcisi ile yaşadığı diyalog deyim yerindeyse olay olmuştu.

Kendine has konuşma tarzı, üslubu ve esprileri ile bir anda herkesin konuştuğu isim olan Cihan Dinçer, geçtiğimiz günlerde ilk kez konuşmuş ve o ses kaydı ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuştu. Bu görüşmenin internete düştükten sonra bu kadar ses getireceğini tahmin etmediğini belirten Dinçer, kendisi de bu ilgiden dolayı şaşırdığını belirtmişti.

 

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE ŞARKI SÖYLEMİŞTİ

Müşteri temsilcisi ile diyalogu olay olan Cihan Dinçer, görüşme esnasında bir de son günlerin popüler türküsünü söylemişti. Telefonda söylemesine rağmen söylediği türkü çok beğenilen Dinçer, bu türküsünü o ses kaydından haftalar sonra bu kez canlı canlı söyledi.

 

İŞTE DİNÇER'İN SESİNDEN GİRESUN TÜRKÜSÜ

Yerel bir ses sanatçısı olan Dinçer, sesiyle de ilgi odağı olurken beğenilen o türküsünü bu kez kendisi çalıp kendisi söyledi. İşte Cihan Dinçer'in sesinden o türkü:

 

 

İŞTE TURKCELL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE CİHAN DİNÇER'İN OLAY OLAN O GÖRÜŞMESİ

CİHAN DİNÇER'İN O GÖRÜŞME İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMESİ İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 21:55
YORUM EKLE