Van İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası İpekyolu Şubesi arasında protokol imzalandı

Van İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası İpekyolu Şubesi arasında aylık maaş ve ücret ödeme banka promosyon protokolü ihalesi gerçekleştirildi.

Van İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası İpekyolu Şubesi arasında protokol imzalandı

Van İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı il ve ilçe hastaneleri, Ağız diş sağlığı merkezi personelin aylık maaş ve ücret ödeme banka promosyon protokolü ihalesi gerçekleştirildi.

Van İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen banka promosyon protokolü ihalesine 7 banka katıldı.

4 bin 104 sağlık çalışanının sonucunu merakla beklediği ihale, birinci oturum ile kapalı teklif usulü gerçekleştirildi. İhale komisyonuna İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkan yardımcısı Yavuz Taşhan, başkanlık yaparken hastane yetkilileride ve sendika temsilcileri hazır bulundu.

İlk turun ardından Vakıf Bank,Halk Bank ve Garanti Bankası ihaleden çekildi. Bu durumun sonucunda ihale, açık arttırmayla devam etti.

Yürütülen süreç sonucunda son tura AkBank ve Ziraat Bankası kaldı. 

Bu sonuca göre, sağlık çalışanlarının 3 yıllık süreç için alacağı maaş promosyonu tek seferde ödeneceği açıklandı.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, imzalanan sözleşmenin sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını diledi. "Davetimize uyarak ihaleye katılan bankalara teşekkür ediyorum. İhaleye kazanan banka yetkililerine şahsım ve kurumum adına Ziraat Bankası Van Bölge Müdürü Ercan Durmuş ve İpekyolu Şube Müdürü Mehmet Sena Çetin'e teşekkür ediyorum. Mesai arkadaşlarıma şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 13:26
YORUM EKLE