Çiftci'den esnaf ziyareti!

AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftci ara vermeden yaptığı çalışmalarına, şimdide yaklaşan yerel seçimler için devam ediyor.

Çiftci'den esnaf ziyareti!

AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftci beraberindeki İl Başkan Yardımcıları, İpekyolu ve Erciş İlçe Başkanları, Erciş Belediyesi Meclis Üyeleri, AK Parti Erciş İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Van'ın en işlek caddelerinden olan Hastane Caddesinde Esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Güzergâhta bulunan işyerlerine tek tek uğrayıp esnaflarla, hem sohbet edip, hem de sorunlarını dinleyen Çiftci, işyerlerinde alışveriş yapan ve yol üzerinde bulunan vatandaşlarla da uzun uzun görüşerek hatırlarını sordu ve destek isteyerek, dilek ve taleplerini not aldı.

ÇİFTCİ: “HERGÜN HALKIMIZIN İÇERİSİNDEYİZ”

AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftci, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada “Halkımızın bizlere verdiği vekaletin gereği olarak, sorunları yerinde görmek, talep ve önerileri dinlemek için her zamana halkla iç içe oluyoruz. Biz AK Parti olarak seçimden seçime değil her zaman halkımızla beraberiz. Halktan kopuk bir siyaset anlayışını hiç bir zaman kabul etmedik. Biz sorumluğumuzun farkındayız. Çok ağır ve vebali büyük bir görevi yerine getirmekteyiz. Her zaman bu bilinç içerisinde durmadan, yorulmadan milletimiz, ülkemiz için hizmet yolunda koşturuyoruz. Biz başkaları gibi değiliz, farklıyız. AK Parti iktidarı asla günü kurtarmak için geçici işler yapmadı. Ülke ve millet yararına kaynakları doğru kullanıp, israf etmeden kalıcı eserler kazandırdı. Halkımızın ve sizlerin sayesinde AK Parti her geçen gün oylarını daha da artırarak büyümektedir. Gücünü halktan alan AK Parti büyümeye devam edecektir.” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER