banner139

Doğan’dan esnafa ziyaret

Hür Dava Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Fevzi Doğan ve beraberindeki heyetle Edremit esnafını tek tek ziyaret etmeye devam ediyor.

Doğan’dan esnafa ziyaret

Ziyaretler de esnafın sıcak ilgisine ve teveccühüne mazhar olan Doğan, ilgi ve alakadan gayet memnun olduklarını, “Bölge insanının İslami bir programla yola çıkmış olan bir partinin Hür adaylarına ihtiyaçlarının olduğunu görüyoruz. Esnafın ve halkımızın hizmetlere ne kadar layık olduğunu yakından daha iyi gördük” dedi.

Doğan, halkın ve esnafın mağduriyetlerini gördükçe onlarla siyasetten konuşmak içimizden gelmiyor. Bizler Acil olarak onların dertlerine çözümler bulmak istiyoruz lakin içinde bulunduğumuz sistem buna izin vermiyor. Bizler Parti olarak ilk günden beri Sistemin alternatifi olduğumuzu ve İnşallah Seçimi Kazansak da kazanmasak da İslami değerlere sahip çıkarak halkımızın yanında olmaya gayret göstereceğiz ifadelerini kullandı. Esnaf, Hüda-Par’ın prensiplerini bildiklerini ve partinin çıktıkları bu yolda davalarından vazgeçmeyerek devam etmeleri halinde İnşallah galip geleceklerini, bölgenin Müslüman kimliğe sahip olduğunu ve bu kimliklerini herhangi bir partinin savunmadığını, İslami referanslı bir partiye ihtiyaç olduğunu belirttiler. Belediye Başkan Adayı Doğan’a başarılar dileyerek, çıktıkları bu yolda Hüda-Par’a destek olacaklarını söylediler.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2014, 12:39
YORUM EKLE

banner135

banner134