banner73

İsmail Say'dan seçim öncesi son mesaj

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Av.İsmail SAY'ın seçim ofisi seçime bir gün kala yoğun bir ziyaretçi akını devam ederken, Say son gün hem mesaj paylaştı hem de seçmene mektupla seslendi. 

İsmail Say'dan seçim öncesi son mesaj

31 Mart 2019 yerel seçimlerine bir gün kalmasına rağmen Edremit Seçim ofisine yoğun bir ziyaretçi akını vardı.

AK parti’ye gösterilen ilgi nedeniyle seçim ofisine her gün yüzlerce vatandaş gelerek AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Avukat İsmail SAY'a başarılar dileyerek, destek vereceklerini belirttiler. 

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Avukat İsmail SAY, “Seçim çalışmalarımızı tamamladık. Genel anlamda çok iyi çalışmalar yaptık. 31 Mart seçimlerine en iyi şekilde hazırlandık ve hazırlanıyoruz. Projelerimizi ortak akıl ve istişare ile hazırlayarak gerek ev ziyaretlerinde gerekse saha çalışmalarında anlattık bununla yetinmeyip projelerimizi el kitapçığı halinde hazırlayarak halkımıza dağıttık yerel gazetelerde mektup  olarak yayınladık. Bu nedenle Teşkilatımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza çok teşekkür ediyorum. Aylardır sahadayız, bu süreç içerisinde bire bir ev ziyaretleri yaptık. Seçim çalışmaları kapsamında halkın yoğun ilgisi bizi çok mutlu etti. Sorumluluğumuzun farkındayız. Halkımızın bizlere gösterdiği yoğun ilgi ve teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Ben, Edremit"li  hemşehrilerimin ferasetine güveniyorum, sahadan edindiğim izlenim şudur ki Kazanan edremit olacaktır inşâllah dedi.

SEÇMENE MEKTUPLA DA SESLENDİ

Öte yandan Say, seçime 1 gün kala yazılı medya ve sosyal medya aracılığı ile bir de mektup ile seçmene seslendi.

İşte Say'ın o mektubu:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 ay Önce

Hayırlısı ne ise o olsun. Halkın derdi parti değil hizmet. Örneğin kayyumlar hizmet ehlidirler.

SIRADAKİ HABER