Kaya ve Çoban, belediye çalışmalarını inceledi

Van Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adayı Bekir Kaya ve Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Hatice Çoban Belediyenin çalışma alanlarını ziyaret etti.

Kaya ve Çoban, belediye çalışmalarını inceledi

Van Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Bekir Kaya ve Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Hatice Çoban Belediyenin çalışma alanlarını ziyaret etti. Belediye tarafından yapılan ve devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Kaya ve Çoban’a belediye başkan yardımcısı Gülbahar Orhan, belediye meclis üyeleri ve belediye yetkilileri eşlik etti.Kaya ve Çoban ilk olarak bölgede ilk olma özelliğine sahip olan ve faaliyete geçen Kadın Yaşam Merkezine gitti. Burada çalışan kadınlar tarafında karşılanan Kaya ve Çoban kadın yaşam merkezinin tamamını gezerek sorumlu koordinatör ve çalışanlardan bilgi aldı. Buradaki inceleme ve gezi çalışmalarını tamamlayan Kaya ve Çoban daha sonra belediye tarafından yapımı devam eden Büyükşehir Belediyesi hizmet inşaatına geçti.

Yapılan binanın çevresini gezen Kaya ve Çoban burada bir süre kaldıktan sonra belediye Park Bahçeler Müdürlüğüne geçerek yine bölgenin en büyük parkı olma özelliğine sahip olacak Fidanlık projesinin sinevizyon gösterimini izleyerek teknik personellerden bilgi aldılar.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2014, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER