Ak Kadınlar yollarda

Başta Başkan Yavuz Kuşan olmak üzere kurulduğu günden bu yana adından sıkça söz ettiren AK Parti İlçe Teşkilatı kadın kolları da yerel seçim öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Ak Kadınlar yollarda

AK Parti İpekyolu teşkilatına bağlı Kadın Kolları yerel seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. İpekyoluna bağlı mahalle ve köylerde yoğun bir çalışma sürdüren kadın kolları ziyaretler yaparken vatandaşların sorunlarını da dinliyor.

İpekyolu İlçesi Kadın Kolları’nın çalışmalarının ardından bir açıklama ile yapılan çalışmaları anlatan Ak Parti İpekyolu Başkanlığı, konu ile ilgili açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Ak Parti İpekyolu kadın kolları Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu köy ve mahalle ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu ziyaretler arasında yoğun olarak ipekyolu ilçemize bağlı köyleride ziyaret ederek vatandaşların sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek bu sıkıntı ve sorunlarını başta ilçe başkanımız Yavuz Kuşan’a ileterek bizzat ilçe Başkanımız konuyla ilgili gerekli makam ve mevkilere aktaracağına dair söz verdi. En son kıyıcak ve yalınağaç köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla tek tek ilgilenen sorun ve sıkıntılarını dinleyen kadın kolları teşkilatımız tüm hızıyla çalışmalara devam edeceğiz. Bunun yanı sıra Belediye Başkanı adayımızın belirlemesinden hemen sonra seçim çalışmalarına start vererek tüm hızıyla devam edeceğiz çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız.” 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2014, 12:22
YORUM EKLE