banner166

Ak Parti ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Van İlçe Belediye Başkan adayları açıklanıyor.

Ak Parti ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor

ŞEHRİVAN ÖZEL: HAMİT KARAKUŞ31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Van İlçe Belediye Başkan adayları açıklanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ismi açıklanan Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkanı Necdet Takva’dan sonra Ak Parti İlçe Belediye Başkan adayları da belli oluyor. Geçtiğimiz hafta sızan ve tartışma konusu olan listenin iptal edilmesinden sonra Ak Parti ikinci kez Van tanıtım toplantısı yapmaya hazırlanıyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta Şehrivan aracılığı ile paylaşılan o liste kısa sürede ciddi tepkiler almış ve 12 Ocak Cumartesi günü flaş bir karar ile listelerin açıklanması ertelenmişti. Bu gelişmelerin ardından Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkanı Necdet Takva, Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Ak Parti Milletvekilleri Ankara’da bir araya gelerek listede değişiklik yapıldığı öne sürüldü. Takva’nın Ankara gitmesinin ardından 13 Ocak Pazar günü yapılacak olan Ak Parti Van İlçe Belediye Başkan aday tanıtım toplantısı flaş bir kararla ileri bir tarihe ertelenmişti.

AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANIYOR

13 Ocak Pazar günü yapılacak olan Ak Parti Van aday tanıtım toplantısının ertelenmesinin ardından yapılacak aday tanıtım toplantısı tarihi belli oldu. O toplantı ile ilgili detaylara Şehrivan ulaştı.

YILMAZ VAN’A GELİYOR

Edinilen bilgiye göre Ak Parti Van tanıtım toplantısı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla 19 Ocak Cumartesi günü 15 Temmuz Şehitler Konferans Solunu'nda gerçekleşecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 17:52
YORUM EKLE