Erdoğan'dan flaş Almanya açıklaması!

Tokatlılar Gecesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanı Bozdağ'ın Almanya'da katılacağı referandum mitinginin iptal edilmesi ile ilgili, "Ben istersem gelirim. Ve kapıdan da sokmadığınız zaman da dünyayı ayağa kaldırırım." dedi.

Erdoğan'dan flaş Almanya açıklaması!

İstanbul'da Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen Tokatlılar Gecesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Almanya'da katılacağı referandum mitinginin iptal edilmesine de değindi.

"Ben Nazizmin Almanya'da bittiğini zannediyordum"

Bütün bu olayların nedeni meğerse bu teröristmiş. Bu adam terörist, gazeteci değil ve Alman yönetimi ne yazık ki, benim bakanlarımı böyle bir teröristle aynı teraziye oturtuyor. Sıkıntı burada. Ondan sonra da benim Başbakanıma 'Bu kadar sert davranılmaması lazım' diyor. Ben Nazizmin Almanya'da bittiğini zannediyordum, meğerse halen devam ediyormuş.

"Dünyayı ayağa kaldırırım"

Açık ortada. Eğer demokrasiye inanıyorsan benim bakanım, hem bakanınla görüşecek, hem salon toplantısı yapacak. Neden rahatsız oluyorsun? Baktık ki Hollanda da aynı şekilde açıklama yapmış, vah zavallı vah. Bunlar kendi iradeleriyle hareket etmiyorlar. Zannediyorlar ki Erdoğan Almanya'ya gelecekti. Ben istersem gelirim. Ve kapıdan da sokmadığınız zaman da dünyayı ayağa kaldırırım"

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 20:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER