banner166

Karaman İpekyolu Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yaptı

VOTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman, Ak Parti İpekyolu Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

Karaman İpekyolu Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yaptı

ŞEHRİVAN HABER - VOTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman, Ak Parti İpekyolu Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

 

Mart 2019 seçimleri için start veren Ak Parti, Van’da aday adaylarını kabul etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklama ile başvuru tarihini 5-12 Kasım 2018 olarak açıklayan AK Parti’de son gün itibariyle flaş bir uzatma geldi. Birçok ismin son gün olması hasebiyle yoğun başvuru oluşturduğu dün itibariyle süre 16 Kasım 2018 olarak uzatıldı. Öte yandan düne kadar olan süreçte büyükşehir ve diğer ilçelere flaş isimler aday adayı olarak başvurusunu yaptı. Şu ana kadar büyükşehir için 5 isim aday adaylığı başvurusu yaparken, son olarak Yavuz Karaman, İpekyolu Belediyesi aday adaylığı için Ak Parti’ye müracaatta bulundu.

 

 

VOTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman, İpekyolu Belediye Başkanlığı aday adaylık başvurusu yaptıktan sosyal medya da yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “2019 Mahalli idareler seçimi doğrultusunda İpekyolu ilçemize Belediye başkanlığı aday adaylığı başvurumu yaptım. Saygılarımla” Dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 11:55
YORUM EKLE