Kayatürk’ten tıp bayramı mesajı

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk 14 Mart Tıp bayramı kutlama mesajı yayınlayarak, “Gece gündüz demeden çalışan, fedakârlıkları ve bilgileriyle her zaman takdir ettiğimiz başta saygıdeğer doktorlarımız olmak üzere bugünlere gelmemizde büyük emekleri olan sağlık çalışanlarımızın da Tıp Bayramını kutlar, esenlikler dilerim.” Dedi.

Kayatürk’ten tıp bayramı mesajı

14 Mart Tıp bayramı nedeniyle AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk bir kutlama mesajı yayınladı.

Kayatürk, kutlama mesajında, “Ülkemizin son 10 yıl içinde yaşanan önemli gelişmelerden biriside şüphesiz sağlık alanında gerçekleştirilmiştir. İnsanlarımızın refahı, sağlığı ve esenliği üzerine önemli çalışmalar ve dünyaya örnek olduğumuz yeni uygulamalarla ve her adımda kalite yaklaşımıyla ülkemiz sağlık hizmetleri bakımından çok iyi bir noktaya ulaşmış bulunmaktadır. Kışın zor ve çetin şartları altında ambulans helikopterlerimiz, paletli araçlarımız ve fedakâr sağlık personelimizle geçmişte imkansız denileni başarmış insan onuruna yakışır bir hizmeti zorlukları bahane etmeden yerine getirmiş bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Şehrimizde faaliyet gösteren büyük ölçekli hastanelerimiz ve yakın bir gelecekte tam donanımlı bir sağlık kampüsüne sahip olacak olmamız, sağlık hizmetlerini daha da iyi bir noktaya taşımakla kalmayacak Van’ı uluslararası sağlık turizminde bölgenin merkezi konumuna taşıyacaktır.” Dedi.

Sağlık alanında yaşanan gelişmelerin ve sağlık çalışanlarının katkısının takdir edildiğini sözlerin ekleyen Kayatürk, “Sağlık alanında tüm bu fiziki ve teknik gelişmeler yaşanırken bu sürecin başarıya ulaşmasında sağlık personelimizin ve bir bütün olarak tıp camiasının katkısı ve desteği şüphesiz ki takdire değerdir. En uzak noktada ki köyümüz deki sağlık ocağımızdan, ilçelerimizdeki hastanelere ve şehir merkezindeki büyük ölçekli hastanelerimize kadar ciddi bir uyum içinde gerçekleştirilen sağlık hizmetleri fedakar doktorlarımız ve sağlık personelimizin uyumlu çalışması ve görev sorumluluğuyla her geçen gün daha iyi bir noktaya taşınmaktadır. Gece gündüz demeden çalışan, fedakarlıkları ve bilgileriyle her zaman takdir ettiğimiz başta saygıdeğer doktorlarımız olmak üzere bugünlere gelmemizde büyük emekleri olan sağlık çalışanlarımızın da Tıp Bayramını kutlar, esenlikler dilerim.” Dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2013, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER