banner186

Türkmenoğlu:“ Tek Derdimiz Van'ın Geleceğinde İz Bırakmaktır”

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 7. Olağan il kongresi sonrası yönetim kurulu üyeleri ile ikinci toplantısını gerçekleştirdi.

Türkmenoğlu:“ Tek Derdimiz Van'ın Geleceğinde İz Bırakmaktır”

Ak Parti Van İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Yunus Emre Müküs ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yönetim kurulu açılış konuşmasını yapan AK Parti Van İl Başkanı Kayahan Türkmenoğlu, 7. Olağan kongresinde seçilen tüm yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Türkmenoğlu, "Mazlumların umudu, dünya lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 7. Olağan Genel Kurulumuzu Şehir Stadyumunda büyük katılım ile coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Hamdolsun yaptığımız çalışmalarımız ile Cumhurbaşkanımızın teveccühüne mazhar olduk. Bu gurur ve inançla Ak davamızın bayrağını daha da yukarılara çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız. ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla tüm gönüldaşlarımızı ortak paydaşımız olan AK Parti’ye hep birlikte el ele vererek bu haklı mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Siyasetin bir hizmet aracı olduğunun altını çizen Başkan Türkmenoğlu, “Bu davayı omuzlayan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a layık bir teşkilat olmak için makamları, mevkileri emanet görür, ben değil, biz diyerek partimizin bayrağını taşırız. Elbette bizler bu koltukların bu makamların geçici olduğuna inanıyoruz. Bizim bir tek derdimiz var, o da Türkiye'nin, Van'ın geleceğinde nasıl bir iz bırakabiliriz, bunun gayreti içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, geçmişten bugüne partimizde çeşitli görevlerde bulunan emektar dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğimiz bu günlerde yeni görev alan dava arkadaşlarıma ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim bizleri bu kutlu dava da muzaffer eylesin" diye konuştu.

Konuşmaların ardından, yönetim kurulu üyeleri özgeçmişleri hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2020, 22:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı Mahmut
Vanlı Mahmut - 3 hafta Önce

Senin tek derdinin ne olduğunu hepimiz biliyoruz....

Kadron tabir fiyasko
Kadron tabir fiyasko - 3 hafta Önce

Emin ebeperi eczacı kalfası Hakan Yavuz ve Osman tükmen ne anlar bu işlerden kadrona doktor akademisyen mühendis iş bilen adamlar almalıydın başkan bu 3 kişi çok oy kaybettirdi sana haberin yok

Tabi tabi
Tabi tabi - 3 hafta Önce

Senin mi tek derdin Van

Mehmet
Mehmet - 3 hafta Önce

Senin tek derdin memleketi içine s.ç..

Enes Yılmaz
Enes Yılmaz - 2 hafta Önce

Bu tabloyu ve geçmişi hatırladığım da çok üzülüyorum . Yapmayın ne olur temsil ettiğiniz partinin genel başkanına çok yazık .