Yeniden Refah Partisi İpekyolu’nda kongreye gidiyor

Yeniden Refah Partisi İpekyolu ilçe teşkilatı başkanı Hasan Sümer, başkanlığında yerel ve yaygın basın mensupları ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi İpekyolu’nda kongreye gidiyor

ŞEHRİVAN HABER: Yeniden Refah Partisi İpekyolu ilçe teşkilatı başkanı Hasan Sümer, başkanlığında yerel ve yaygın basın mensupları ile bir araya geldi.

Bak Hele Bak Kahvaltı Salonunda gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, İpekyolu İlçe Başkanı Hasan Sümer, yönetim kadrosunda yer alan Hamza Sancaktar, Cafer Angişan, Bünyamin İmrel, Edremit İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Tuşba İlçe Başkanı Nevzat Ataş, ulusal ve yerel basın mensubu gazeteciler katıldı. 

YENİDEN REFAH PARTİSİ 12 KİŞİLİK BİR KADROYLA İPEKYOLU TEŞKİLATI KURUYOR

Yapılan kahvaltı sonrası kısa bir açıklamada bulunan İpekyolu İlçe Başkanı Hasan Sümer şunları söyledi; “12 kişilik bir kadro ile Van İpekyolu İlçe teşkilatımızı kuruyoruz. İpekyolu teşkilatı olarak bugün basınla bir kahvaltı yapma fırsatı bulduk. Yarın Şişli Öğretmen evinde yapacağımız ilçe kongremiz için bazı durum değerlendirmeleri yaptık. Bu anlamda yarın ki eksikliklerimizi tartışmak üzere basınla buluşmayı tercih ettik. Davetimize icabet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE