banner166

Beşiktaş bu haftayı da boş geçti!

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında bu akşam 20.00'de oynanması gereken Trabzonspor-Beşiktaş maçı yoğun hava muhalefeti nedeniyle ertelendi. TFF'nin resmi kararı kısa süre içerisinde açıklaması bekleniyor.

Beşiktaş bu haftayı da boş geçti!

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında bu akşam 20.00'de oynanması gereken Trabzonspor-Beşiktaş maçı yoğun hava muhalefeti nedeniyle ertelendi. 

Zorlu maç öncesinde Federasyon temsilcileri ve hakemler stadın içerisinden ve çevresinden fotoğraflar çekip Federasyon'a gönderirken, Türkiye Futbol Federasyonu son olarak Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen 'yağış' sürecek uyarısıyla derbiyi bir başka tarihe erteleme kararı aldı.

TFF'nin bu kararını kısa bir süre sonra resmen açıklaması bekleniyor.

Sabah saatlerinden beri...

Trabzon'da sabah saatlerinden bu yana yağan kar, Avni Aker Stadyumu'nun beyaza bürünmesine neden oldu. Zemin üzerinde yaklaşık 10-15 cm yükseliğinde kar birikti. Bunun yanı sıra yoğun hava muhalefeti, uçak seferlerini de vurdu. İstanbul'dan Trabzon'a hareket edecek tüm seferler iptal edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinde de, maç saati için Trabzon'da 0 ilâ 1 derece hava sıcaklığı ve öğle saatlerinden akşam geç saatlere kadar yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı.

Tüm bu unsurlar bir araya gelince, Türkiye Futbol Federasyonu'nun erteleme kararı alması kaçınılmaz oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 17:47
YORUM EKLE