Beşiktaşlı Futbolcu Gökhan Töre Silahla Vuruldu

Bir gece kulübünde kız arkadaşıyla kavga eden kişinin havaya ateş açması sonucu Beşiktaşlı Gökhan Töre omuzundan yaralandı.

Beşiktaşlı Futbolcu Gökhan Töre Silahla Vuruldu

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre, sabaha karşı eğlenmek için gittiğiŞişli'deki bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğradı.Sırtından vurulan ve hemen hastaneye kaldırılan Gökhan Töre ameliyata alındı. Siyah-beyazlı futbolcunun hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.Silahlı saldırı sırasında Gökhan Töre dışında 5 kişinin daha yaralandığı öğrenildi. Yaralananların arasında Beşiktaş İletişim Komitesi Sorumlusu Can İpekçi ve futbolcu Taner Yalçın'ın da olduğu öğrenildi.

AHMET KAVALCI: GÖKHAN OMZUNDAN YARALANDI

Gökhan Töre'nin müşahede altında tutulduğu hastaneden basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı, şunları söyledi:"Bu olay bir yaralama oluyor. Olayın Gökhan ile hiçbir ilgisi yoktur. Kulüp olarak Emniyet’ten bunu teyit ettirdik.Bir kişi, kız arkadaşına kurşunlar sıkıyor. Bu olayda Gökhan sağ omzundan yaralanıyor. Sağlık durumu. 1-2 saate ameliyat olup dinlenmeye çekilecek.Can İpekçi omzundan hafif bir yaralanma yaşadı. Doktorumuz tedavi için çağrılmıştır."

ÖNDER ÖZEN: GÖKHAN'IN EVDE OLMASI GEREKİYORDU

Konuyla ilgili konuşan Önder Özen, "05:12'de Gökhan Töre beni kendisi aradı. Bir sıkıntı olduğunu ve bana hangi hastaneye gidebileceğimi sordu. Ardından kulüp yetkililerimizi hemen arayıp haberdar ettim.Önce bir sıyrık zannedilmişti, buraya da ayakta geldi. Kontrolden sonra ameliyat kararı alındı. Olay tamamen tesadüftür. Çeşitli haberler gördük. Oyuncumuzun olayla kesinlikle alakası yoktur.Basketbol ve futbol camiasının önemli isimleri oradaydı.Şükürler olsun durumu gayet iyi. Bugün burada kalacak, yarın taburcu edilecek. Bu hafta içinde antrenmanlara başlayacak.Olay sırasında yaklaşık 20 kadar sporcu var.Ertesi gün rejenerasyon idmanı da olan bir futbolcunun o saatte evde olması gerekiyordu." dedi.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA

Profesyonel futbol takımımızın oyuncusu Gökhan Töre, dün gece takım arkadaşları ile birlikte gittiği eğlence yerinde, bir saldırganın tabancasından çıkan kurşunun sekerek omuzuna isabet etmesi sonucu yaralanmıştır.

Saldırganın bir kadına ve ardından çevreye açtığı ateş sonucunda, eğlence yerinde bulunan 5 kişi daha yaralanmıştır.Oyuncumuzun saldırgan ile kesinlikle bir ilgisi yoktur.Polis, saldırgan ile ilgili soruşturmaya başlamıştır. Gökhan Töre, olayı takiben Florence Nightingale hastanesinde müşahede altına alınmış ve tedavisine başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2014, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER