banner166

Fenerbahçe'de hedef Bursasporlu isim!

Takımdaki yaş ortalamasının yükselmesi sebebiyle önümüzdeki transfer dönemini hareketli geçirmesi beklenen Fenerbahçe'de gündemdeki en önemli hedef Bursaspor'un başarılı sağ beki Şener Özbayraklı.

Fenerbahçe'de hedef Bursasporlu isim!

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, sarı lacivertlilerin Bursaspor'dan istediği iddia edilen Ozan Tufan ve Serdar Aziz ile ilgilenmedikleri belirtildi. Ancak Fenerbahçe, aynı takımdan Şener ile çok ciddi şekilde ilgileniyor. Hatta sarı-lacivertlilerin, bu oyuncu için transfer girişimlerine başlamış olduğu da belirtildi.
Takım içinde bir çok bölgede alternatif bulunurken, Gökhan Gönül'ün oynadığı sağ bek pozisyonunda ise yıllardır iyi bir alternatif oluşturulamadı.
Gökhan'ın hem kulüp, hem de milli takımda vazgeçilmez olması doğal olarak performansını olumsuz etkiliyor. Milliyet'in haberine göre; Tecrübeli oyuncunun artık yaşının 30 olması da, yönetimi bu bölge için transfer arayışına itti.
Sarı-lacivertliler bu çerçevede Şener'i transfer etmek için girişimlere başladı. 24 yaşındaki Şener Özbayraklı'nın Bursaspor ile 2016 yılına kadar sözleşmesi bitiyor. Bu sezon 14 lig maçında da 9 dakika görev yapan Şener'in iki de asisti bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 11:47
YORUM EKLE