banner166

Galatasaray'dan transfer açıklaması!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Birçok futbolcu ile görüştük. Alan ile çok önceden anlaştık, kulübü ile anlaştık. Alan'a da kulübüne de teşekkür ediyorum. Basında Alan transferi yattı diye haberler çıkıyor. Durun bakalım herhangi bir problem yok" dedi.

Galatasaray'dan transfer açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde transfer konusunda Çin ekibinin kamp yaptığı Dubai'ye giden Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hanedar yurda döndü. Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, ara transfer döneminde yapılan görüşmelerle ilgili açıklamalarda bulundu. 

''PROBLEM YOK''


Havalimanında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Albayrak, şunları söyledi;

"Birçok futbolcu ile görüştük. Alan ile çok önceden anlaştık, kulübü ile anlaştık. Alan'a da kulübüne de teşekkür ediyorum. Basında Alan transferi yattı diye haberler çıkıyor. Durun bakalım herhangi bir problem yok.

''10 FUTBOLCU İLE KONUŞUYORUZ''


Pato ile de 1 saat görüştük, hem kulübüne hem de Pato'ya teşekkür ediyorum. Pato ile kulübü arasında bir sorun var, biraz zaman istedi. Her şey güzel gidiyor. Benim hastam olduğu için Türkiye'ye döndüm. Galatasaray transfer yapacak, 10 tane futbolcu ile konuşuyoruz.

Alan'a da Pato'ya da iki Çin kulübüne de teşekkür ediyorum."

GALATASARAY'DAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ


Abdurrahim Albayrak'ın havalimanında yaptığı açıklamadan dakikalar önce ise Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinde flaş bir 'transfer' açıklamasında bulundu.

"UMULMADIK BARİYERLER" NE ANLAMA GELİYOR


Sarı-kırmızılı ekipten yapılan açıklamada "Ocak 2019 ara transfer dönemde Galatasaray Camiasının karakterine ve hedeflerine uygun futbolcular arayışımız, tüm hızıyla, çeşitli platformlarda devam etmektedir" ifadeleri kullanılırken en dikkat çekici nokta ise "Bu süreçte, karşımıza profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri çıkabilmektedir." ifadelerinin yer almasıydı.

İNTERNET HABER

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 16:27
YORUM EKLE