Kulislerde konuşulan bomba takas! Burak Yılmaz...

Yeni sezonda gol sorununu tamamen çözmeyi hedefleyen Fenerbahçe, Beşiktaş'ın gol makinesi Burak Yılmaz için nabız yoklamayı planlıyor.

Kulislerde konuşulan bomba takas! Burak Yılmaz...

Transfer döneminin başlamasıyla Süper Lig devlerinin adı pek çok isimle anılıyor. Tüm ekipler kadrosunu güçlendirmek için hummalı çalışmanın içerisine girerken Fenerbahçe kulislerinde ortalığı tam anlamıyla sallayacak bir isim dillendiriliyor.

DÜŞÜNÜLEN TEKLİF...

Habertürk Spor'dan Ahmet Selim Kul'un haberine göre sarı-lacivertlilerde forvet hattı için adı geçen isim Beşiktaş'ın "Kral" lakaplı golcüsü Burak Yılmaz!

Teknik direktör Ersun Yanal'ın yeni sezonda hücuma "net bir golcü" talep etmesinin ardından geçen sezonki gibi işini şansa bırakmak istemeyen Fenerbahçeli kurmaylar, 33 yaşındaki futbolcu için nabız yoklamayı planlıyor. Şu anda sadece fısıltı şeklinde dolaşan iddialara göre Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a sunmayı düşündüğü teklif, Mehmet Topal artı bir miktar para...

Transferin gerçekleşmesi şu anda oldukça zor gözükse de teklifin resmileşmesi halinde Beşiktaş'ın ve özellikle de Burak Yılmaz'ın ne yanıt vereceği merak konusu. 

HABERTÜRK

YORUM EKLE