Vanlı boksör madalyayla doymuyor

Türkiye Boks Federasyonu tarafından Mersin'de düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda Vanlı boksör Tugay Öner üçüncü oldu.

Vanlı boksör madalyayla doymuyor

Türkiye Boks Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'na Van adına 49 kiloda Tugay Öner katıldı. Vanlı boksör, zorlu rakiplerini geçerek bronz madalya alarak üçüncü oldu. Daha önce birçok başarıya imza atan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün boksörü Tugay Öner, bu başarıyla Van’a bir madalya daha kazandırmanın sevincini yaşadı.

Şampiyonayı değerlendiren Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü Ayhan Öz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün boks branşına göstermiş olduğu ilgi ve alakanın neticesini her turnuvada aldıklarını söyledi. En son katıldıkları turnuvadan da başarı ile Van’a döndüklerini belirten Öz, “Şu ana kadar sporcularımız katıldıkları hiçbir turnuvadan eli boş dönmediler. Sporcularımız müsabakalara iyi hazırlanıyorlar. İl dışında ise ilimizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Ayrıca bizleri bu turnuvalara gönderen, bu başarıları getirmemize vesile olan Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir’e şahsım ve sporcularım adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2014, 13:53
YORUM EKLE